Tik teisingai vartojami maisto papildai atneša rezultatus

papildai

Žiniasklaida mirga informacija apie maisto papildus. Ir teisinga, ir klaidinančia (taip galima pasakyti ir apie bet kurią kitą sritį), nes žmonės į papildus reaguoja skirtingai. Dėl šios priežasties, kai kurie mūsų papildus vartojame neteisingai ir nesulaukiame norimų rezultatų. Kaip visa tai pakeisti?

Papildai sportui nėra vien tik raumenų masei

Maisto papildai raumenims yra kiek kitokie, nei populiariausi papildai. Vieni jų skirti grynai raumenų masės auginimui, kiti – ištvermei ir energijai. Nuolatos vartojant ištvermę palaikančius priedus, neužsiauginsime raumenų. Tikrieji kultūristai ir fitneso atstovės tai puikiausiai žino. Papildai sportui vilnius visada turi būti naudojami tik pagal paskirtį. Rekomenduojama visada pasitarti su profesionalais sporto klube, o ne internete. Taip išvengsime didelių nusivylimų.

Papildai iš užsienio? Neapsigaukite!

„Parsisiunčiau kažkokių papildų iš Kinijos. Dabar papildai sportui skelbiu lt portale parduodami, kad bent susigrąžinčiau dalį pinigų.“ Tokių skundų treneriai prisiklauso ne kartą. Iš tiesų, neaiškios kilmės produktai gali turėti negrįžtamų pasekmių. Dėl to vertėtų labai gerai pasidomėti užsienyje perkamais papildais.

Lietuvoje prekiaujama žymių pasaulio kompanijų produktais. MrBiceps papildai – Tai protingas pasirinkimas, nes tokios kompanijos turi įveikti didžiules biurokratizmo kliūtis, kad savo produkciją galėtų realizuoti ES šalyse. Štai papildai XXL yra gaminami Olandijoje. Jie yra žinomi visame pasaulyje ir laikomi vienais iš kokybiškiausių Europoje. Universal papildai yra labiausiai išreklamuoti. Bicepsas, naudojamas šios kompanijos logotipe, yra tapęs savotišku papildų simboliu. Yra dar keletas kompanijų, kurių produkcija yra kokybės garantas, tad susigundyti pigia kiniška produkcija nevertėtų. Taip, maisto papildai sportui pigiau parduodami Aliexpress parduotuvėje, tačiau visada atminkite, kad niekas nežino, kas ten iš tikrųjų yra. Kinai įsigudrina kopijuoti žinomus prekės ženklus ir su smulkiais pakeitimais pardavinėti juos internetu.

Patikimi pardavėjai

Kas jums pardavė papildus paskutinį kartą? Berniukas turguje? Iš kažkokios moteriškės pirkote per skelbimus? Ar ji tik neišparduoda po skyrybų likusių vyro papildų?.. Maisto papildai Kaune parduodami tik normaliose specializuotose parduotuvėse. Tai oficialios įmonės, kurių veiklą prižiūri veterinarijos tarnyba, stebinti produktų kokybę. Papildai – ne medikamentai, o maisto produktas, todėl jo kokybė turi būti užtikrinama valstybiniu lygmeniu.

Maisto papildai klaipeda taip pat prekiauja tik oficialiose parduotuvės ir sporto klubuose. Visada pasidomėkite savo papildų tiekėjais ir pardavėjais. Tai gali išgelbėti jums gyvybę, nes neteisingas šių priemonių vartojimas gali sukelti ilgalaikes ligas ir net mirtį. Gąsdinti nesinorėtų, tačiau reikia būti atsargiems.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus