Kaip pasirinkti indaplovę?

Nemaža dalis Lietuvos gyventojų indaploves laiko prabangos preke ir mano, kad ji reikalinga tik dideliuose namuose su erdviomis virtuvėmis. Tai netiesa. Šis buitinės technikos prietaisas gali pasitarnauti ir tiems, kurie siekia ekonominio efektyvumo. Juk indaplovės sutaupo daug vandens ir jam skirtų plovimo priemonių. Žinoma, akivaizdus sąnaudų sutaupymas pasimato tik tuomet, jei indų plovimas – dažnai atliekamas buities darbas. Kitu atveju indaplovė gali būti ir nelabai pasitarnaujantis įrenginys.

Visgi jei yra taip, kad jūsų kriauklėje nuolat stovi kalnai nešvarių indų ir laikas, kurį praleidžiate jiems išplauti, viršija bet kokias normos ribas, indaplovės įsigijimas jums tikrai palengvins gyvenimą. Tik prieš perkant šį prietaisą reikėtų įvertinti keletą svarbių aspektų. Kokie jie?

Vieta indaplovei

Indaplovės paprastai būna dviejų tipų: atviros ir įmontuojamos. Kiekviena jų turi savo pliusų ir minusų. Bet kuriuo atveju jums būtina numatyti erdvę virtuvėje, kurią skirsite šiam įrenginiui. Jei virtuvė jau įrengta, gali būti sunkiau įkomponuoti įmontuojamą indaplovę, todėl geriau dairykitės nedidelės, kompaktiškos indaplovės, kuri derėtų prie bendro interjero. Jei dar tik ketinate įrenginėti virtuvės baldus, būtinai apsvarstykite galimybę indaplovę įmontuoti į juos. Ji puikiai užsimaskuos po virtuvės dekoru ir atrodys stilingai.

Valdymo skydelis

Daugelis žmonių, kurie jau turi įsirengę į baldus integruotas indaploves, rekomenduoja atvirą valdymo skydelį. Kai indaplovių valdymo pultas yra paslėptas, tai sukelia nemažai nepatogumų. Jei skydelis montuojama išorėje, galėsite kur kas greičiau atlikti norimus veiksmus.

Indaplovės galimybės

Prieš perkant indaplovę labai svarbu įsitikinti, ar dominančios indaplovės modelis gali būti karščiui neatspariems, lengvai dūžtantiems indams ir pan. Jei pasirinksite tikrai kokybišką ir universalią indaplovę, ji net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis gebės išplauti bet kokį riebalų kiekį ar įsisenėjusius maisto likučius. Be to, naudojant indaplovę, ant indų neturėtų atsirasti įbrėžimų, kurie dažnai lieka naudojant įprastą kempinėlę.

Indaplovės dydis

Indaplovės paprastai turi keletą klasikinių standartinių išmatavimų, pagal kuriuos jas galima pritaikyti individualioje erdvėje. Erdvesnėms patalpoms skirti maždaug 60 cm ar didesnio pločio prietaisai. Mažesnio nei 60 cm pločio modeliai dažniausiai pritaikomi mažesnėms virtuvėms. Tik turėkite omenyje, kad tokia indaplovė patenkins tik nedidelės šeimos poreikius arba ją reikės naudoti dažniau nei įprasto dydžio indaplovę.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus