Kuo naudingi papildai sportui?

papildai sportuiMaisto papildai sportui gali būti labai naudingi ne tik tuo atveju, jeigu užsiimate kokia nors konkrečia sporto šaka – jeigu maisto papildai natūralūs, tuomet nėra abejonės, kad jie bus naudingi jūsų kūnui – galite palaikyti gerą sveikatą su vitaminais – dauguma geriamų vitaminų stiprina kaulų veiklą ir mažina nuovargį, tad išbandyti verta. Tačiau tie žmonės, kurie užsiima sportu, neretai renkasi maisto papildus, kad pasiektų geresnių rezultatų.

Papildai sportuojantiems – pagal sporto šaką

Maisto papildai labai dažnai yra kategorizuojami ir pagal sporto šakas. Juk priklauso nuo to, ko iš tikrųjų  siekiate – kai kuriose sporto šakose reikia būti itin tvirtam, kitur reikia būti greitam ir tiksliam. Viskas priklauso nuo konkrečios sporto šakos, tad jeigu norite būti profesionalas, jums reikės pasidomėti visais įmanomais variantais.

Štai pavyzdžiui, slidinėjimas yra daugelio žmonių pamėgta sporto šaka – gal ne tiek profesionaliai, kiek pramogai – dažnas lietuvis taip pat nuvyksta į Kroatijos kalnus paslidinėti per žiemos atostogas. O jeigu sumanytumėte šiuo sportu užsiimti visiškai profesionaliai, tuomet jums reiktų kažko, kas išlaiko jūsų balansą, taip pat priduoda lankstumo. Tokiu atveju, jūs galite pasistiprinti su įvairiais proteino batonėliais, pavyzdžiui, Power Bike Bar arba CarboSnack – šie batonėliai yra skanūs ir vertingi, kadangi jose yra nemažai proteino.

O ką daryti, jeigu prieš žengiant į  trasą jau jaučiate, kad energija gerokai silpsta? Nevertėtų  nerimauti, nes sprendimas gali būti labai paprastas. Tokiu atveju, geriausi papildai sportui gali būti tiesiog bananai, kadangi jie visiškai neapsunkina virškinimo ir leidžia žmogui pajausti laisvesnį kūną.

Jeigu papildomai sportuojantiems reikalingi kitokioms sporto šakoms, pavyzdžiui, važinėjimui su dviračiais, tuomet jums reikės pagalvoti ne tik apie vaisius, tačiau ir kitokius, proteino bei natūralių ekstraktų pripildytus batonėlius – vienas iš tokių yra UniSport, CarboSnack. Tačiau, jeigu stebite dviračių sportą, tuomet turbūt neretai pastebite, kad dviratininkai vietoj to tiesiog geria kažkokius gėrimus. Savaime aišku, per lenktynes taip yra daug patogiau – ir iš tiesų, skysti papildai sportui daug populiaresni tarp dviratininkų. Galima paminėti vienus iš geresnių – Profidrinx, Isodrinx.

Pigiausia pirkti internetu

Maisto papildai šiuo metu pigiausiai gali būti perkami internetu. Yra nemažai tiek lietuviškų, tiek ir užsienietiškų  parduotuvių, kur rasite gausų asortimentą, o daugelis elektroninių  parduotuvių jums taip pat dar pasiūlys ir nemokamą pristatymą į namus, jeigu perkate už tam tikrą sumą.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus