Raumenų didinimas – tai fizinis krūvis, tinkama mityba ir papildai sportui

papildai sportui

Nuo mažens dauguma žavisi stipriais ir raumeningais televizijoje ar internete matomais vyrukais – ištvermingais ir daug pasiekusiais sportininkais, kaskadininkais ir pan. Tad, kai tik galime, iš karto puolame į sporto sales ir kilnojame vos atkeliamus svorius. Ir, žinoma, norėtume tuos svorius kuo dažniau didinti bei džiaugtis sparčiai augančiais raumenimis. Deja, ne viskas taip jau paprasta…

Žinoma, kad sportuojant, tai yra esant fiziniam krūviui, kūno masė po truputį didėja. Tačiau, kai fizinis krūvis yra dozuotas, tada mūsų organizme išsiskiria padidintas anabolinių hormonų, tokių kaip testosteronas, insulinas ar augimo hormonas, kiekis. Tokia organizmo būsena vadinama anaboline. Tai reiškia kūno sveikatą, jaunystę ir, žinoma, tvirtus raumenis. Tačiau, kai fizinis krūvis dozuojamas neteisingai, gali susidaryti priešinga – katabolinė – organizmo būsena.

Tam, kad būtų išlaikyta anabolinė organizmo būsena, labai svarbu ne tik tinkamai sportuoti, bet ir užtikrinti tinkamą mitybą. Juk ne vienas sportuojantis galėtų pasidalinti tokia situacija, kai, jam atrodo, kad maitinasi normaliai, tačiau raumenys vis tiek neauga. Tačiau pasigilinus paaiškėja, kad ta normali mityba reiškia, sumuštinį pusryčiams, kažkas, kam liko laiko per pietus, ir tada jau persisotinimas per vakarienę arba kažkas panašaus. Nepakeitus savo valgymo įpročių, norimų rezultatų pasieksite labai labai negreitai. Be to, tokiu atveju yra būtini papildai sportui, kurių platų asortimentą geriausiomis kainomis galite rasti perfectbody.lt internetinėje parduotuvėje.

Jeigu nusprendėte didinti savo kūno masę, jūsų šaldytuve visuomet turėtų būti tokių baltyminių produktų, kaip varškė, kiaušiniai, bananai ar pienas (bent vienas litras per dieną). Iš šių produktų galite ruošti ne tik maistingus, bet ir skanius kokteilius. Taip jūs vartosite gerą maistą ir galėsite sutaupyti laiko jo ruošimui, nes kokteilių gaminimas labai paprastas. Svarbiausia įsigyti gerą plaktuvą. Auginant kūno masę, valgyti patariama kokius 6-7 kartus per dieną.

Ir nepamirškite vartoti reikiamų maisto papildų, paprastai – tai įvairūs baltyminiai kokteiliai. Dažniausiai juos reikia gerti ryte tik atsibudus, po treniruotės ir maždaug dar 1,5-2 valandos prieš užmiegant. Svarbiausia, kad tokie papildai sportininkams būtų vartojami tiksliai, kaip yra nurodyta ar pritaikyta jums. Dėl to būtina turėti tikslų papildų naudojimo planą, kurį jums sudaryti visuomet padės jūsų treneris ar papildų konsultantai.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus