Baidarių nuoma: kuo pasirūpinti turite patys?

baidarų nuomaVasara – puikus laikas pramogauti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Kai oras puikus, visuomet norisi būti kuo arčiau gamtos ir mėgautis gero oro privalumais. Daugelis pakaitinus saulytei traukia prie ežerų, upių ar Jūros, o kiti ieško pramogų arčiau vandens. Viena tokių pramogų, kuri ypač tinka vasaros savaitgaliams ir atostogoms – tai baidarių nuoma.

Lietuviai ne pirmus metus šiai pramogai skiria daug dėmesio ir dažnas baidarėmis per vasarą praplaukia jau net ne vieną, o kartais ir ne du kartus. Vieną kartą su giminėmis ar su draugais, o antrą – ir su kolegomis. Mat baidarės pastaraisiais metais vis dažniau pasirenkamos ir kaip įmonės pramoga darbuotojams. Gal šiemet kaip tik Jūs pirmą kartą savo draugas ar kolegoms organizuojate žygį baidarėmis? Yra keletas dalykų, kuriais turėtumėte būtinai pasirūpinti, kad plaukimas būtų sėkmingas ir smagus.

Tinkamas maršrutas

Pirmiausia prieš renkantis baidarių nuoma užsiimančius verslininkus, reikėtų pagalvoti apie tai, kokiu maršrutu šiemet norėtumėte plaukti. Lietuvoje maršrutų pasirinkimas gana platus. Yra galimybės plaukti ir upėmis, ir ežerais. O prie viso to dar galite rinktis lengvesnius, sudėtingesnius ar net ekstremalius maršrutus. Geriausiai, jei rinksitės tokį, kuris bus priimtinas daugeliui kompanijos narių. Tuomet ir patenkintų po plaukimo bus daugiau.

Gyvenamoji vieta

Labai svarbus klausimas organizuojant baidares – gyvenamoji vieta. Pasirinkimas čia taip pat gana įvairus. Štai vienas populiariausių variantų – nakvojimas stovyklavietėse su palapinėmis. Tai tikrai smagu ir suteikia dar daugiau žavesio išvykai. Tačiau lieka šiek tiek mažiau patogumų. Kitas variantas – pirtelės ar sodybos nuoma, kur visi patogiai sutilpsite, išsimiegosite ir nebus baisus lietus ar vasaros liūtis.

Tinkamas apsirengimas

Kartais žmonės nepagalvoja, kad baidarės – tai pramoga, reikalaujanti šiek tiek pasiruošimo ir tinkamos aprangos. Kartais ir baidarių nuoma užsiimantys verslininkai to nepamini, tačiau reikia tai žinoti. Pirmiausia, plaukimo metu geriausiai vilkėti gana lengvus drabužius, kad nebūtų šalta jei sušlaptumėte. Be to, geriau neplaukti su sunkiais batais, pavyzdžiui, sportbačiais. Ne retai tenka išlikti iš baidarės, todėl patogiausiai plaukti su paplūdimio šlepetėmis arba plaukimo bateliais. Be to, nepamirškite į baidarę pasiimti ir antro rūbų komplekto, jei netyčia baidarė apvirstų ir sušlaptumėte visiškai. O kad apsaugotumėte drabužius ir kitus baidarėje reikalingus daiktus, nepamirškite pasirūpinti neperšlampamais tvirtais maišais, kuriuos užriškite ir saugiai pasidėkite į baidarės bagažinę.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus