Viešbutis iš šiukšlių

Šis viešbutis buvo pastatytas pagal eko dailininko iš Vokietijos Ganso Šulco projektą. Jis negalėtų konkuruoti su 5 žvaigždučių viešbučiais liukso klasės, nes buvo pastatytas iš 12 tonų šiukšlių, surinktų Ispanijos, Italijos, Prancūzijos ir Belgijos paplūdimiuose. Viešbučio savininkai taip pat atidarė savo internetinę svetainę, kurioje galima pranešt apie užterštus paplūdimius ir užrezervuoti kambarį viešbutyje.

(7 nuotraukos)

Viešbutis iš šiukšlių Madride

1. Viešbutis buvo atidarytas 2011 metų sausio 20 dieną Madride.

 

Viešbutis iš šiukšlių Madride

2. Eko aktyvistai pastatė viešbutį vienoje iš centrinių Madrido aikščių. Nors viešbutis prastovėjo vos porą dienų, tačiau per tą laikotarpį spėjo pritraukt daugybės žmonių dėmesį.

 

Viešbutis iš šiukšlių Madride

3.

 

Viešbutis iš šiukšlių Madride

4. Viešbutis iš šiukšlių yra didesnio projekto “Išsaugok paplūdimius” dalis. Projektas veikia nuo 2009 metų, jo kūrėjai bando atkreipt visuomenės dėmesį į paplūdimių užterštumą.

 

Viešbutis iš šiukšlių Madride

5. Apsistoti viešbutyje galėjo žmonės, laimėję loterijose Facebook ir Twitter socialiniuose tinkluose.

 

Viešbutis iš šiukšlių Madride

6. Viešbučio statyboms buvo panaudota 12 tonų šiukšlių, surinktų įvairiuose Europos paplūdimiuose.

 

Viešbutis iš šiukšlių Madride

7.

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus