Nebetenkina turimi puodai? Reikia naujų!

puodaiJuokiasi puodas…o gal jūsų virtuvėje esantys puodai nebeturi kuo džiaugtis: maistas svyla, jų išorė netvarkinga, viename puode gaminami kone visi patiekalai, o gal priešingai – pastarųjų tiek daug, jog vyrauja netvarka ir chaosas. O ir pačiam virtuvės šeimininkui tokia situacija neturėtų patikti. Išeitis aiški – būtina atnaujinti puodų arsenalą!

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jog netektų blaškytis nuo lentynos prie lentynos ir galiausiai grįžti tuščiomis?  Tiesa, šį kartą negvildensime iš pažiūros esminio ir sudėtingiausio klausimo – iš kokios medžiagos pagaminti puodai yra tinkamiausi? Šiuo klausimu internete yra begalė straipsnių ir asmuo, konkrečiai šiuo klausimu besidomintis, tikrai ras naudingų patarimų. Negana to, išsamią konsultaciją galite gauti ir prekybos vietoje. Mes apsieisime su keliais buitiniais patarimais.

Kiek puodų pirkti?

Atsakymas paprastas: tiek, jog jų be vargo pakaktų pagaminti pietums bei visiems atsirastų vietos virtuvės spintelėje (ar kitoje vietoje, kur pastaruosius laikote). Konkretus puodų skaičius priklauso nuo šeimos narių skaičiaus, gaminimo ypatybių (kai kurių pagrindinis maistas – koldūnai, tuo tarpu kiti eilinių pietų neįsivaizduoja be karšto patiekalo, padažo, sriubos ir panašiai) bei virtuvės dydžio ir požiūrio į tvarką joje. Vienos šeimininkės pastariesiems sudėti paskiria lentyną spintelėje, tuo tarpu kitur puodai stovi tiesiog ant viryklės. Patarimas: geriau iš pradžių įsigyti mažiau, o vėliau, pajutus poreikį, papildyti puodų “kolekciją”.

Geriau atskiri puodai ar puodų rinkiniai?

Vienoms šeimininkėms estetiškiau atrodo vienodo stiliaus puodai, tad jos pirmenybę teikia rinkiniams, kitoms tai visiškai nesvarbu. Patarimas: rinkinį drąsiai pirkite tada, jei esate garantuoti konkretaus gamintojo gaminių kokybe. Jei dvejojate, iš pradžių įsigykite vieną puodą ir, pirkiniui pasiteisinus, susiformuokite reikiamų puodų rinkinį.

Kokią viryklę naudojate?

Labiausiai įnoringa yra indukcinė kaitlentė, po truputį populiarėjanti mūsų virtuvėse. Jei ir jūs ją turite, įsitikinkite, jog pasirinkti puodai yra tinkami, tai yra turintys magnetinį dugną.

Kaip ketinate plauti puodus?

Skirtingi puodai reikalauja nevienodos priežiūros. Esminis klausimas – ar be indaplovės neįsivaizduojate savo buities? Pastarajai skirti plovikliai savo sudėtyje turi medžiagių, galinčių sugadinti kai kurių rūšių puodus, tad prieš perkant nepamirškite atkreipti į tai dėmesio.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus