Pigios kelionės į Turkiją – neišdildomų įspūdžių atostogos

Smagu – gana subjektyvus vertinimas. Tačiau vis vien egzistuoja tam tikros gairės, kuriomis vadovaujantis sąmoningai ar pasąmoningai nusprendžiama, jog kas nors yra smagu. O ar kada pagalvojote, kad būtent tokios (smagios) yra pigios kelionės į Turkiją?

Lietuviai atostogų laikotarpį leidžia įvairiai. Kas važiuoja į Palangą, kas vyksta į sodą, kas nusprendžia apsikuopti namie. Bet vis daugiau žmonių supranta, kad yra pasiūlymų, kuriuos praleisti – kone nuodėmė. Ne šiaip sau pigios kelionės į Turkiją maudosi populiarumo jūroje.

Populiarumo priežastys – kokios jos? Ar atstumas galėtų būti viena iš priežasčių? Vargu, nes Turkija nėra arti Lietuvos. Tiesus atstumas nuo Lietuvos iki Turkijos – kone du tūkstančiai kilometrų. Ne 20, ne 200, o 2000. Kita vertus, šiais skrydžių laikais tai nėra kažkas baisaus.

Įtakos turi ne vien kaina

Ar pigios kelionės į Turkiją populiarios dėl to, kad pasiūlymai priimtini ne tik dėl kainų? Taiklus klausimas. Taip, yra įvairių privalumų, lemiančių interesantų antplūdį. Kaina – vienas iš tų privalumų, bet ne paskutinis. Štai kiek galima išvardyti:

  • Suteikiama reikiama informacija
  • Draugai ir pažįstami rekomenduoja
  • Viešbučiai tiesiog puikūs
  • Mėgaujamasi saulėtu oru
  • Susipažįstama su egzotiška aplinka (ar žodis „egzotiška“ čia tinka, nuspręskite patys, bet šiaip 2000 kilometrų nuo Lietuvos lyg ir nusipelno šitokio apibūdinimo).

Jeigu ne kelionių organizatorių indėlis, daugelis mūsų šalies gyventojų tikriausiai net nesvajotų apie poilsį Turkijos kurortuose. Bet organizatorių pastangos atsipirko su kaupu, keliaujantys lietuviai įvertino, kad tai kryptis, verta dėmesio įvairiausiais aspektais. Galybė argumentų patvirtina, kad keliauti į Turkiją įdomu. Įdomu ne tik keliauti, bet ir apsistoti ištaigingame viešbutyje. O viešbučių reikalai nuostabiai sutvarkyti, jei kreipėtės į patikimą kelionių organizatorių.

Neišdildomų įspūdžių atostogos – tinkamas apibūdinimas. Su juo ypač sutiks vaikus auginančios šeimos, mat Turkijoje yra viešbučių, kur jaunesni nei 15 metų vaikai apgyvendinami nemokamai.

Pigiai – nebūtinai blogai

Ar visos pigios kelionės į Turkiją smagios? Būtų pernelyg drąsu taip teigti. Net ir patikimiausias automobilis gali pareikalauti vizito į servisą. Net ir graži vasaros diena gali virsti audra. Net ir patogiausi batai gali suplyšti. Panašiai ir su kelionėmis. Šiaip pati kelionių esmė – tikras gėris. Vykimas į Turkiją – puikus pasirinkimas. Bet skiriasi ir žmonių lūkesčiai, ir gausybė kitų dalykų, todėl viena rekomendacija pasiteisina, o kita virsta neigiamu komentaru. Visgi pigumas nereiškia blogumo, ypač jeigu kalbame apie patikimų keliones organizuojančių įmonių suformuotus paskutinės minutės pasiūlymus.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus