Paslaptinga 9 slidininkų mirtis

Paslaptinga ir kraupi 9 slidininkų mirtis kalnuose

1959 metų vasario 2 dieną 9 slidininkai, tarp kurių buvo ir vyrų ir moterų, Rusijoje, nusprendė daryti tai ką jie sugeba geriausiai – surengti slidžių žygį į Mirties kalnus. Tačiau tuomet jie dar nežinojo, kad būtent šiose Mirties kalnuose jie ir baigs savo gyvenimus. Vasario 26 atitirpus sniegui buvo rastas pirmojo slidininko kūnas.


Tą dieną buvo rasta slidininkų stovyklavietė. Kas keisčiausia, kad palapinė buvo susmulkinta į mažiausius skutelius. Ji tiesiog buvo sudraskyta. Slidininkų kūnai buvo išsibarstę aplink stovyklavietę. Jų kūnai buvo beveik be drabužių. Kai kurie jų vilkėjo tik trumpas maikutes su kelnėmis, kiti buvo tik su apatiniais. Trys iš keliautojų buvo rasti su sutraiškytais šonkauliais ir sulaužyta kaukole, tačiau jokių kovos ar gynybos ženklų aplink stovyklą nebuvo matoma. Taip pat vienam iš slidininkų buvo nupjautas liežuvis.

MistikaAtliekant kūnų skrodimus buvo nustatyta, kad jie skleidžia mažą radiacijos kiekį. Oficialūs pranešimai apie vargšus keliautojus nebuvo labai išsamūs. Kokia mirtis juos ištiko ir kas taip žiauriai galėjo su jais pasielgti liko nenustatyta. Visuomenėje ši žinia apie tragiškai pasibaigusį slidininkų žygį buvo apipinta mistiškiausiais dalykais. Vieni manė, kad tai ateivių darbas. Antri kaltino dvasias ar vartus į kitas dimensijas. Dar kiti sakė, kad tai sniego žmogaus darbas.

Visai suprantama tokia visuomenės reakcija į įvykį nutikusį kalnuose. Juk faktai kalba patys už save. Vienam trūksta liežuvio. Rasti keistos oranžinės rūdžių dėmės ant kūnų. Palapinė sudraskyta į skutelius. Slidininkams trūksta drabužių. Trims iš jų taip sutrupinti kaulai, kad vargu ar žmogus galėtų taip padaryti. Rasti radioaktyvumo pėdsakai. Rodosi paprasta žmogžudyste ar nelaime čia jau nepaaiškinsi.

Šie nelaimėliai buvo palaidoti visi drauge pagerbiant juos, tačiau tiesa apie jų mirtį liko neatskleista.

Šaltinis: ApieMistika.lt

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus