Dubajus: 7 dalykai, kurių negalite praleisti

Vykstate į Dubajų, ir ieškote, ką pamatyti? Nė už ką negalite praleisti šių 7 dalykų.

Dienos išvyka į Abu Dabį – aplankykite šeicho Zayed mečetę

Didžioji šeicho Zayed mečetė yra neįtikėtinai graži mečetė Abu Dabio mieste, maždaug už valandos kelio nuo Dubajaus. 

Kaip ir visa kita ten, mečetė yra aukščiau visų ribų. Pagrindinėje maldų salėje yra didžiausias pasaulyje kilimas, o kieme, didžiausia marmurinė mozaika. Visame pastate yra 7 Swarovski šviestuvai, ir beveik viskas pastatyta naudojant marmurą, auksą, kristalus ir keramiką. Sakoma, kad mečetė gali talpinti 40 000 maldininkų.

Aprangos kodas mečetėje griežtas, ypač moterims. Turite būti prisidengę nuo galvos iki kojų pirštų. Jei apsilankysite su grupe, greičiausiai gausite laikiną dengiamą drabužį.

Pajodinėkite kupranugariu

Jodinėjimas kupranugariu atrodo privalomas apsilankius Dubajuje. Be jodinėjimo kupranugariu, jei jums norisi, galite paragauti kupranugario pieno ar mėsos. 

Jodinėjimas kupranugariu siūlomas daugelyje Dubajaus ekskursijų, todėl turėtumėte nepraleisti progos to patirti.

Apsilankykite Dubajaus stebuklų sode

Nors tai viena populiariausių turistinių atrakcijų, šis sodas jus garantuotai sužavės. Jei Instagram’e paieškosite Dubajaus nuotraukų, tikrai rasite ne vieną, kurioje mergina, vilnijančia suknele, pozuoja po širdelės formos gėlių arka. Tai gėlių sodas, kurio iki šiol niekur nebūsite matę.

Jei turite tik dieną Dubajuje, turbūt nespėsite parko įtraukti į planus, bet jei turite tris dienas, rekomenduojame apsilankyti.

Papietaukite Arabų arbatos namuose

Arabų arbatos namai gali būti randami Dubajaus senamiestyje. Tai be galo graži oazė, užpildyta mėlynų ir baltų detalių bei apsupta žalumos.

Tai sveiko ir skanaus maisto vieta, tinkama pusryčiams, pietums ar vakarienei. Čia gausite paragauti tradicinio maisto ir gėrimų.

Pavalgę pasižvalgykite po Dubajaus senamiestį.

Pasižvalgykite aplink ekskursijoje valtimi

Rekomenduojame užsisakyti bilietą Geltonos valties ekskursijai. Ekskursijos trukmė – 90 minučių, per kurias išvysite skirtingų miesto įdomybių, o kai kur sustosite ir pasidaryti nuotraukų.

Ši ekskursija suteikia galimybę praleisti laiko vandenyje, tuo tarpu pamatant daug miesto įžymybių. 

Peru virtuvės vakarienė Coya restorane 

Tai vienas brangesnių restoranų, tačiau maistas toks nuostabus, kad besimėgaudami pamiršite net įamžinti jį nuotraukose. Įvairūs Ceviche variantai, grilio maistas – visi produktai importuojami iš Peru. 

Jei neapsistojote Four Seasons viešbutyje, kuriame įsikūręs šis restoranas, rekomenduojame pasivaikščioti po išties gražią viešbučio aplinką. Ir apsistoti čia.

Išvykite į dykumos safarį

TripAdvisor pirmą vietą suteikė safarių organizuotojams Platinum Heritage, todėl rekomenduojame savo safarį į dykumą užsisakyti pas juos. Jie vieninteliai safario organizatoriai, naudojantys muziejinius 1950-ųjų Land Rover. 

Galite pasirinkti vieną iš siūlomų safari tipų, tarp jų ir safarį kupranugariais.
Dar neužsisakėte kelionės? Padarykite tai dabar Skrendu.lt svetainėje.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus