Čiobrelių sirupo receptas

čiobrelio žolės,
vandens,
1 kg cukraus.

Čiobrelio žolės prikimšti į litrinį stiklainį ir užpilti vandeniu iki viršaus, palikti 12 valandų uždengus ir indą (labai patogu užsukamas stiklainis) šiltai apvyniojus.

Nukošti, lengvai nuspausti ir pamatuoti skystį. Pridėti 1kg cukraus arba medaus prie kiekvieno 600 ml gauto skysčio (cukrus turi būti ištirpintas minimaliame kiekyje vandens ir nugriebtos putos, o medus šiek tiek pašildytas, kad suminkštėtų).

Į cukraus sirupą supilti čiobrelio ištrauką ir pakaitinti ant silpnos ugnies, kad geriau susimaišytų, bet nevirinti. Išpilstyti į tamsaus stiklo buteliukus.

Gardus, kvapnus sirupas, skonis kaip pertusino.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus