NAKTINIAI- IŠSKIRTINEI MOTERIAI

naktiniai

Šiais laikais parduotuvėse ir internetinėse parduotuvėse galima įsigyti įvairių stilių moteriškų naktinių drabužių: nuo paprastų medvilninių iki šiltų kašmyro pižamų, nuo permatomų, puoštų nėrinukais, raukinukais, iki prabangių šilkinių ilgų peniuarų. Naktiniai ne tik reikalingas drabužis miegui, bet jais galima pasipuošti ir atrodyti gražiai ne tik dieną, bet ir naktį. Neabejotinai tai įvertins mylimieji. Dar netolimoje praeityje naktiniai nebuvo klasifikuojami kaip atskira aprangos dalis.

Antikinėse kultūrose marškiniai buvo dėvimi kaip tunika, o viduramžiais marškiniai tapo pirmaisiais naktiniais drabužiais. Ilgas rūbas, saugantis viršutinius drabužius nuo prakaito, buvo vieninteliai reguliariai skalbiami drabužiai. Naktiniai buvo dėvimi ir miego metu. Tiek vyrai, tiek ir moterys prieš miegą nusivilkdavo viršutinius drabužius ir eidavo miegoti vilkėdami apatiniais drabužiais (naktiniais), o ryte ant jų apsivilkdavo viršutinius rūbus.

Peniuarai tapo pirmaisiais dailiosios lyties atstovių naktiniais drabužiais. Pirmasis peniuaras buvo pristatytas 18 a. pradžioje. Šis drabužis iš pradžių buvo kuriamas praktiniais tikslais, kadangi jie būdavo sunkūs, kaip ir tuomečiai sijonai ar suknelės. Apie 1920 metus naktiniai peniuarai supanašėjo su trumpomis vakarinėmis suknelėmis, kurios suteikdavo seksualumo, nors jų kūrimo tikslas nebuvo specialiai tam skirtas. Po Antrojo Pasaulinio karo, tokio tipo peniuarai buvo pradėti kurti kaip seksualių apatinių drabužių dalis.

19-ojo amžiaus stiliaus ilgi naktiniai marškiniai, buvo pakeisti gerokai trumpesniais bei praktiškesniais naktinukais, o moterų spintose vis dar slėpėsi itin dailūs šilkiniai chalatai įvairiais papuošimais. Galima teigti, kad XX-ojo amžiaus viduryje miegojimo drabužių k

ultūra prilygo apatinių drabužių kultūrai – moterys itin kruopščiai rinkdavosi apatinių apdarų audinius ir džiaugėsi trapia maža paslaptimi. Tiek naktinių, tiek apatinių drabužių vaidmenį 20-ojo amžiaus pabaigoje pakeitė beprotiškas gyvenimo tempas, visad skubančiai moteriai nepalankios ir todėl nykstančios ilgametės tradicijos. Kaip išnyko nedideli papuošalams, kvepalams bei makiažui skirti staliukai (šiandien turime lentynėlę vonioje), taip pamažu nebeliko ir būtinybės rūpintis tuo, ko nemato visuomenė – mažais, dailiais akcentais, apie kuriuos žino tik pati moteris.

naktinukai

Šiandien kiekviena moteris gali atrodyti puikiai ir dieną ir naktį, neišleisdama labai didelės sumos. Naktinės suknelės dažniausiai būna ilgesnės, pasiūtos iš standaus audinio, o peniuarai būna trumpesni ir seksualesni, pasiūti iš lengvų, malonių kūnui audinių. Šiandien beveik viskas gali būti vilkima kaip moteriški naktiniai drabužiai. Tačiau dėl savo prabangos ir seksualumo užuominos moterims labiausiai patinka būtent tie, kurie pasiūti iš šilko. Daugelis moterų turi naktinių drabužių kolekcijas, kurių stiliai įvairuoja nuo praktiško iki seksualaus. Taip šiuolaikinės moterys yra pasirengusios visiems gyvenimo atvejams. Taigi, jeigu Jūs esate viena iš tokių moterų, puikius naktinius ir įvairiausius drabužius rasite apsilankiusi internetinėje parduotuvėje estela.lt, kurioje išsirinksite prekes, neišleisdamos per daug.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus