Kodėl žūklės reikmenys internetu?

zvejybos reikmenys

O kodėl gi ne? Kiekvienas žvejas renkasi savo mėgstamą apsipirkimo būdą pagal aplinkybes. Akivaizdu, kad žūklės reikmenys karpininkams kainuoja labai daug. Juk reikia susipirkti kelias meškeres, laikiklius, šėrimo prietaisus, jau nekalbant apie valus, kabliukus, svarelius ir kitas smulkmenas. Jei staiga prarastumėte visą žvejybos reikmenų sandėliuką ir norėtumėte iš naujo viską atkurti, prireiktų labai daug pinigų. Tada pamatytumėte, kad pigesnis žūklės reikmenys internetu gali sutaupyti ne vieną dešimtį ar net šimtinę eurų.

Priežastys, dėl kurių apsimoka žūklės reikmenis pirkti internetu:

  1. Mažesnė kaina. Tikrai viskas mažiau kainuoja, nei parduotuvėje. Aišku, parduotuvės neišnyks, nes pabendrauti su profesionalais, pasitarti, pasidalinti patirtimi galima tik realioje parduotuvėje, kur konsultantas taip pat turi būti užkietėjęs žvejys.
  2. Platesnis pasirinkimas. Žvejybinių prekių yra labai daug. Štai pavyzdžiui, karpinės ritės, suneštos į vieną patalpą ir sudėtos ant žemės užimtų dešimtis kvadratinių metrų ploto. Kur jas sudėti realioje parduotuvėje, kad pirkėjas galėtų apžiūrėti? Priklijuoti ant lubų, nes grindys ir taip nukrautos meškerėmis, valtimis, kitais žvejams reikalingais reikmenimis. Internete vietos pakanka ir šimtams ričių ar meškerių eksponuoti.
  3. Taupomas laikas. Pabendravimas su konsultantu parduotuvėje atima bent pusvalandį. Internetu apsipirkti galima per 5 minutes. Dabar tuos skaičius padauginkite iš 10 ir pamatysite, kiek realiai reikia, kad įsigytumėte bent pagrindinius reikmenis karpių gaudymui. Taip, realiai praleisite 5 valandas, o internete – nė valandos. Tai yra viena pietų pertrauka darbe.
  4. Išsamesni aprašymai. Internete pateikiama visa techninė informacija. Parduotuvėje kartais sunku ją gauti. Juk neprašysite dėžutės, kad galėtumėte paskaityti techninę specifikaciją. Aišku, tai gali būti kažkam ir problema, nes aprašymas ir iliustracija dar ne viskas – reikia pačiupinėti.
  5. Galimybė lyginti kainas. Visada galite palyginti skirtingų el. parduotuvių kainas. Tada pirkti ten, kur jos priimtiniausios. Tai visa el. komercijos esmė, net kai perkamos žvejybos prekės.

Karpių žvejai – turtingi žmonės, nes į savo pomėgį investuoja labai daug pinigų. Internetas padeda taupyti laiką ir pinigus. Tad kodėl gi nepasinaudojus šia galimybe? Paplepėti su žvejybos reikmenų parduotuvės konsultantu galima tada, kai palydimos žmonos ir dukros į prekybos centrą. Dar klausimas, kurie užtruks ilgiau…

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus