Internetinės parduotuvės nuoma

interneto parduotuvės nuomaInternetinė parduotuvė niekieno nebestebina. Čia perkama viskas – vestuviniai žiedai, kosmetika, apatinis trikotažas, papuošalai, buitinė technika, knygos ir net maistas. Lietuvoje veikia apie 1500 internetinių parduotuvių ir jų skaičius nuolatos auga. Atrodo, kad visos nišos jau išnaudotos, tačiau lietuviai – sumanūs žmonės ir parduoda internete tai, kas kitiems yra naudinga ir reikalinga. Kaip pasi daryti savo interneto parduotuvę neišleidžiant tūkstančių? Galima rasti programuotojus ir pasiūlyti jiems barterinius mainus, arba tiesiog susirasti specialią paslaugą – internetinės parduotuvės nuoma.

Internetinės parduotuvės nuoma – lengva verslo pradžia

Internetinės parduotuvės nuoma – nauja paslauga. Pats paslaugos pavadinimas gal kiek ir klaidinantis, nes interneto parduotuvė iš tikrųjų dar nesukurta. Viskas vyksta kiek kitaip. Pirmiausiai pradedantysis verslininkas apmąsto savo parduotuvės idėją, susirūšiuoja produktus, pasiruošia kategorijas, kuriose bus išdėstytos prekės. Tada belieka kreiptis į eShopRent.com ir užsisakyti el. parduotuvę ne už 2000-5000 litų, o už 39 litus per mėnesį. El. parduotuvė paruošiama per 2 darbo dienas su iš sąrašo pasirinktu dizainu. Taigi, per savaitę laiko galite paleisti savo el. komercijos projektą visiškai laisvai ir pradėti verslą.

Internetinės parduotuvės nuoma yra nebrangus būdas pradėti verslą ir jį vystyti. Geriau pasilaikykite santaupas ir pinigus, skirtus techninei daliai, tiesiogiai prekėms įsigyti. Tikriausiai girdėjote, kad el. parduotuvės sukūrimas pagal užsakymą kainuoja 2000-5000 lt ir daugiau. Nuoma tuo tarpu atsieina kur kas mažiau – po 39 Lt kas mėnesį. Tai yra 468 Lt per metus. Tiek pinigų išleidžiate vasarą per savaitę, jei važiuojate atostogauti prie jūros su šeima.

Internetinė parduotuvė už 39 Lt per mėnesį

Kas tai per parduotuvė už 39 Lt per mėnesį? Turbūt joje nieko nėra ir reikia primokėti šimtus, jei kažką reikia pridėti? Tokie klausimai sukasi ne vieno pradedančiojo verslininko galvoje. eShopRent.com už 39 Lt duoda pirmiausiai el. parduotuvės talpinimą – 20 GB vietos serveryje ir 15 GB srauto. El parduotuvės dizainas yra pasirenkamas iš pasiūlytų šablonų – jis nėra visiškai unikalus, nes gali taip nutikti, kad ir kitos el. parduotuvės kūrėjai užsisakys tą patį dizainą. Padaromi nedideli pataisymai ir korekcijos, įdedamas parduotuvės logotipas. Taip pat konsultacijos apie parduotuvės valdymą el. paštu ir telefonu yra labai svarbi paslaugos dalis, nes pradžioje klausimų kyla tikrai nemažai.

El. parduotuvė yra pilnavertė virtuali parduotuvė su prekių krepšeliu, mokėjimų moduliu, prekių grąžinimo funkcija, kategorijų valdymų, kainų nustatymų valdymu (kai taikomi skirtingi mokesčiai, antkainiai, PVM), prekių palyginimas ir kitos esminės funkcijos, kurios yra reikalingos nedidelei (apie 1000 prekių) parduotuvei.

Internetinės parduotuvės nuomos nauda

Internetinės parduotuvės nuomos nauda yra akivaizdi:

  • Sutaupomos lėšos el. parduotuvės kūrimui;
  • Sutaupomas laikas, per kurį paprastai kuriamos unikalios el. parduotuvės;
  • Paprastas atsiskaitymas už paslaugą;
  • Nuolatinė techninė priežiūra ir patobulinimai;
  • Nereikia pačiam rūpintis serveriu ir el. parduotuvės nenutrūkstamu veikimu;
  • Galimybė užsisakyti tam tikras funkcijas, kurios reikalingos specifiniam el. komercijos projektui;
  • Nuolatinis sistemos tobulinimas ir saugumo gerinimas.

Naudą galima vardinti ir vardinti. Svarbiausia, kad sutartys nėra įpareigojančios ir terminuotos.

Savo pirmąją internetinę parduotuvę sukurkite nebrangiai. Juk dar nesate tikri, ar verslas pasiseks, ar sugebėsite susidoroti su konkurencija ir didelėmis konkurentų investicijomis į rinkodarą ir reklamą. Po pirmųjų metų galėsite aiškiau pasakyti, kaip reiks tobulinti interneto parduotuve. Aišku, ir čia eShopRent.com specialistai gali padėti, tik jau už papildomą mokestį. Dvejojate? Paskambinkite – pasistengsime dvejones išsklaidyti…

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus