Apatinis trikotažas ne tik koreguoja figūrą bet ir suteikia pasitikėjimo

apatinis trikotažasDailus ir praktiškas apatinis trikotažas moteriai ne tik padeda atrodyti gerai, bet ir priduoda pasitikėjimo savimi. Viena iš paslapčių, kodėl gerai ,,sėdi drabužiai“, tai ne tik tinkamai parinkti drabužiai pagal figūros tipą, bet labai svarbus faktas yra tinkamai parinktas apatinis trikotažas. Būtent apatiniai koreguoja kūno formas taip, kad ,,kostiumas sėdėtų“. Nedidelės gudrybės teisingai parinktų apatinių rūbų, su mūsų kūno formomis gali daryti stebuklus. Apatiniai padeda pakoreguoti krūtinę. Tos, kurios nėra apdovanotos didele krūtine, apatiniai gali vizualiai padidinti ją, pakelti ir suteikti tokią formą, kurios siekiama. Moterys, kurios turi didelę krūtinę, apatinis trikotažas gali padėti išlaikyti formą, pabrėžti privalumus, ir paslėpti tai, ko nesinori rodyti aplinkiniams. Norimą efektą galima siekti apatinės kūno dalies srityje, teisingai pasirinkus apatinius rūbus. Žinoma, renkantis apatinį trikotažą, jis turėtų idealiai priglusti prie kūno bei saugoti odą nuo nutrynimų, nereikėtų pamiršti ir apie medžiagą, iš kurios ji pagaminta. Reikėtų paminėti kelias taisykles apie apatinį trikotažą, kurias savo knygoje aprašė mados ekspertas Gokas wanas ( Gok Wan), bendradarbiaujantis su tokiomis kompanijomis, kaip-  BBC1, Cosmopolitan, MTV ir kitomis.

Liemenėlė moterims neturėtų tarnauti ilgiau kaip metus- tai tam tikras galiojimo laikas, kurį turėtų nustatyti kiekviena moteris. Tai todėl, kad po šio laiko, ar net greičiau, liemenėlė praranda reikalingą formą, ir praranda savo paskirtį.

Idealus variantas, kai liemenėlė priglunda prie kūno taip, kad iš apačios galėtume prakišti pirštą, tuomet ji nevaržo judesių ir nespaudžia. Liemenėlės darželis iš nugaros turėtų būti elastingas, ir turėtų būti susegama pačioje siauriausioje nugaros dalyje.

Liemenėles galima suskirstyti pagal jų modelius. Tai – pakietinta liemenėlė yra su pakietintais kaušeliais, suformuota lankeliais, todėl krūtinei suteikia natūralią ovalią formą bei ją pakelia. „Push-Up“ tipo liemenėlė iš šonų pakelia krūtinę ir suteikia jai dailią formą. Dėl išskirtinio liemenėlės modelio, krūtinė atrodo net iki dviejų dydžių didesnė.  „Balconette“ liemenėlė su ¾ pilnumo kaušeliais pakelia krūtinę iš apačios ir suteikia „dekollete “ optimalų pilnumą, silikono juostelės neleidžia krūtinei „išsprūsti“. Funkcionalios liemenėlės kaušeliai sutvirtinti lankeliais bei pakietinti. Petnešėlės nusegamos, todėl liemenėlę galima dėvėti su abiem petnešėlėmis, tik viena, galima jas sukryžiuoti arba liemenėlę dėvėti be petnešėlių.

apatinis trikotažasKelnaitės taip pat būna skirtingos. Stringai- tai kelnaitės su klasikinio sukirpimo juosmeniu ir plona juostele nugaroje. Pagrindinis stringų privalumas – jos nepastebimos po prigludusiais drabužiais.

Kelnaitės pažemintu juosmeniu, nuleistu ties klubais. Klasikinio modelio kelnaitės su standartiniu juosmeniu. Klasikinio modelio šortukai su standartinio sukirpimo juosmeniu ir šortukai pažemintu juosmeniu. Šortukai – stringai – tai stringų ir šortukų derinys, kurių priekinė kelnaičių pusė kaip šortukų, o nugaroje jie – kaip stringai. Įvairiausių spalvų, stilių ir formų apatinį trikotažą lengvai išsirinksite apsilankiusios internetinėje parduotuvėje estela.lt.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus