10 skarelės panaudojimų būdų

Moteriškos skarelės – būtina garderobo dalis kiekvienu metų laiku. Vasarą jos reikalingos apsaugoti plaukus nuo kaitrios saulės, galbūt paslėpti vieną kitą nereikalingą  kilogramą apsijuosiant ją ties liemeniu paplūdimyje… Būdų, kaip gali būti panaudojamos skarelės yra begalės, tad, jei įdomu ir Jums, kaip galite panaudoti savąją – skaitykite toliau.

  1. Kad skarelės vienas pagrindinių naudojimų būdų – ją užsirišti ant kaklo, nebus naujiena. Tačiau rišimo būdų yra tikrai ne 2, 5 ar 10. Jų priskaičiuojama visa galybė. Pasinaudokit youtube ir pasimokykite.
  2. Labai stilingas akcentas – skarelės arba šalikėlio rišimas ant rankinės rankenos. Įsivaizduokite,  Jūs žengiate gatve aukštai iškėlusi galvą, o ji plevėsuoja vėjyje. Taip romantiška…
  3. Jei galima skarelę užrišti ant rankinės, tuomet kodėl taip nepažymėjus savo lagamino, kai išsiruošiate atostogų į kitą šalį ar aplankyti draugus Londone. Taip daug greičiau pažinsite savo lagaminą ir sutaupysite šiek tiek laiko, kovojant, kuris lagaminas kieno.
  4. Skarelės taip pat jau seniai naudojamos kaip galvos apdangalai. Jos rišimo būdų taip pat yra visa galimybė. Vieną dieną galite susirišti turbaną, kitą – siaurą juostelę, kad plaukai nekristų ant veido, dar vieną – uždengti visą galvą.
  5. Galite plaukų juostelę iškeisti į skarelę. Moteriški šalikėliai tam idealiai tinka. Galite ją susirišti paprastai arba paįvairinti surišimą dideliu kaspinu.
  6. Šalikėliai dar gali puikiai atstoti diržą. Tai – originalu, nematyta ir puošnu. Būkite išskirtinės, iškeitę įprastą diržą į madingą skarelę ar šalikėlį.
  7. Jeigu esate pakankamai kūrybinga asmenybė, tuomet galite rinktis skarelės rišimą šone ties juosmeniu. Tam puikiai tinka spalvota, dekoruota gėlių raštais arba šmaikščiais piešinėliais skarelė, kuri paįvairins kiekvieną sijoną ar vienspalvę suknelę.
  8. Jūsų sena skarelė gali tapti dar vienu aprangos akcentu. Ją galite užsirišti ne tik ant juosmens, bet taip pat ant riešo, peties, ar blauzdos. Tai – puikus būdas paslėpti randą, uodo įkandimą ar kitą mažą paslaptį.
  9. Dar viena transformacija – skarelės tapimas palaidine, kuri rišama per kaklą. Kaip tai padaryti, taip pat internete gausu pamokėlių.
  10. Galiausiai skarelę galite surišti kaip kaklaraištį ir turėti dar vieną būdą, kaip atrodyti originaliai. Nemokate? Tuomet kreipkitės į mylimąjį arba tėtį, o gal senelį – tikrai jie mielai pagelbės ir pamokys.

 

Jei Jūsų  skarelės jau seniai stovi spintoje nenaudojamos, tikrai turėjote rasti nors vieną jų panaudojimo būdą perskaitę šį straipsnį ir apsipirkite Varle.lt elektroninėje parduotuvėje. Tad atėjo laikas imtis kūrybos!

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus