Ko bijo greitųjų kreditų bendrovės?

greitieji kreditaiGreitųjų kreditų bendrovės labai bijo… savo klientų. Bet ne bet kokių, o nemokių. Paaiškinsime, kaip čia viskas yra toliau šiame straipsnyje.

Greitieji kreditai Lietuvoje – itin geromis sąlygomis

Greitieji kreditai pas mus išduodami labai lengvai. Gal net per lengvai. Įmonės, kurios duoda kreditus pastoviai verkšlena, kad joms sudaromos didelės kliūtys, tačiau Europos ar pasaulio mastu, mūsų šalyje greitieji kreditai dalinami vos ne į kairę ar dešinę. Aišku, yra šalių, kur greitieji kreditai be palukanu yra įmanomi, tačiau kalbame apie normalias ekonomikas.

Ar greitieji kreditai nemokamai Lietuvoje duodami? Tikrai taip! Nuolatos vyksta visokios nuolaidos ir akcijos, kurios primena, kad tik tam tikru metu suteikiami greitieji kreditai be registracijos mokescio. Kas gi tas registracijos mokestis? Tai užmokestis už sutarties sudarymą, darbuotojo laiką, kuris praleidžiamas tikrinant norinčio pasiskolinti kredito istoriją ir duomenis. Akcijos metu tokį mokestį galima sumažinti, bet ne visiškai panaikinti. Argi čia ne lengvatinė sąlyga?

Greitieji kreditai akcijos metu duodami ir su papildomomis sąlygomis. Pavyzdžiui, su įmokų atidėjimu keliems mėnesiams. Visa tai dar labiau skatina skolintis.

Greitieji kreditai be pajamų?

Oficialiai taip, praktiškai ne. Yra kai kurios bendrovės, kurios vertina dirbančių pagal individualią veiklą pajamas. Jos prašo pastarųjų 2 metų deklaracijų ir sprendžia apie pajamas bei įsipareigojimus. Bet nėra jokių garantijų, kad toks žmogus kitą mėnesį gaus pajamų iš viso ir bus pajėgus sumokėti mėnesinę įmoką.

Lietuvoje per didelis „šešėlis“, kad būtų galima tai ignoruoti. Visi užsidirba papildomų pajamų ne itin legaliai, tad jų turi… Tas faktas, kad greitieji kreditai studentams irgi gali būti suteikiami daug ką pasako apie paprastumą gauti paskolą kada tik nori… Greitieji kreditai internetu suteikiami vos per kelias minutes. Tai nerealūs terminai!

Nemokūs klientai – siaubas baubas

Visi greitųjų kreditų ir visų kitų paskolų teikėjai bijo to paties – kad jų klientas staiga taps nemokus. Tai jų verslas – kas mėnesį gauti stabilias pajamas ir jas vėl investuoti ar grąžinti į skolinimosi fondą. Tokiu būdu įmonės gyvuoja. Kas nutinka, kada keletas skolininkų nutraukia mokėjimus? Įmonė negauna planuotų pajamų, kurios yra suplanuotos išleisti reklamai. Reiškia nebus reklamos, nebus ir naujų klientų. Bet geometrine progresija. O tai labai baugina įmonės vadovus ir savininkus. Ši rinka laikosi ant reklamos, nes visų tiekėjų paslaugos yra labai panašios ir tik prekės ženklo žinomumas turi įtakos paskolos paėmimui. Greitieji kreditai daug dirba su įvaizdžio formavimu, tad bet kuris nemokus klientas tą įvaizdį gadina.

Visada prieš skolindamiesi įvertinkite galimybes grąžinti kreditą laiku. Kitaip tapsite labai negeru klientu, kurio, beje, nenorės visos greitųjų kreditų bendrovės ir bankai…

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus