Buhalterinės paslaugos – kai svarbi kiekviena procento dalis

buhalterinių paslaugų įmonė

Procentas – ne tik gražus lietuviškas žodis, ne tik iš mokyklos laikų prisimenama matematikos pamokų tema. Procentas – ne tik įdomus ženklas kompiuterio klaviatūroje. Buhalterinės paslaugos ir procentai – štai kur intriguojanti sąsaja. Apie tai ir pakalbėsime.

Buhalterinės paslaugos – sritis, kurioje svarbi kiekviena procento dalis. Kiekvienas skaičius čia reikšmingas, kiekvienas reikalingas. Įstatymai nuošaly nelieka, o darbo tiek, kad nors su vežimu vežk. Tikslumo poreikis neišpasakytas, šią tiesą darbdaviai ir darbuotojai akcentuoja kiekvieną rytą. Ir kas galėtų teigti, kad buhalterio kabinete nėra ką veikti?

Darbas ir pomėgiai

Ne visi žino, koks buhalterijos specialistas būna po darbo. Gal jis poetas, o gal aistringas dviratininkas. Gal teniso mėgėjas, o gal pyragų kepėjas… Tačiau kai prasidėjus darbui pasiraitoja rankoves ir yra pasiryžęs sutikslinti visus procentus, buhalteris įsigilina ir dirba taip, kad net garai veržiasi! Na, gerai, gal ir nesiveržia, bet veiksmų seka vis kinta ir kinta. Įsivaizduokite, kad yra suplanuoti darbai nuo a iki v. Atlikus a, einama prie b. Atlikus b, einama prie c. Ir taip toliau. Nuosekliai ir produktyviai, kaip ir visas geros įmonės kolektyvas. Šitaip įstaiga, kurioje dirbama, džiaugiasi pozityviu progresu.

Kaip, kaip, kaip?

Geri buhalteriai dirba nuo ryto, jų nuopelnai vertinami, bet vadovai vis klausia, kaip skolų neprisidaryti, kaip įmonės nenuvesti į bankrotą, kaip gauti daugiau pelno. Ką daryti buhalteriui, kai klausimai plūste plūsta? Ogi viskas čia aišku – ne kiekvienas klausimas atitinka buhalterio kompetenciją. Juk ir bankininko statusas nereikštų, kad asmuo privalo išmanyti dalykus, glaudžiai nesusijusius su jo darbo sritimi. Buhalterija – tai ne visi pasaulio skaičiai. Todėl ne visus pasaulio klausimus sprendžia buhalteris, ne visi uždaviniai turi tekti būtent šiam specialistui. Juk ne veltui įmonėse dirba įvairių sričių atstovai. Taip visuma tampa puiki (jeigu organizavimas tinkamas, derantis su produktyvumo gairėmis).

Mikroklimatas

Kaip jau supratote, buhalterinės paslaugos yra labai susijusios su tikslumu, o šioje sferoje dirbantys asmenys įmonėms ypač svarbūs. Tačiau procentai ir tikslumo poreikis – dar ne viskas. Dėmesys atkreiptinas į mikroklimatą. Kolektyvas ir darbo paskirstymas, įmonės nuostatos ir dar daug kitų dalykų lemia, kaip užduotys bus atliekamos ir kokie bus ilgalaikiai rezultatai.

Eilėraštis apie buhalteriją

O kad ši tema nepasirodytų nuobodi ar sudėtinga, pristatome jums eilėraštį. Ar galėjote pagalvoti, kad apie matematinius dalykus kas nors kuria eilėraščius?!

Buhalteriai – jie stropūs, pareigingi,

Galvoja, mąsto, nes visai netingi.

Jų darbo stalas popieriais apkrautas, suprasti reikia, kur skaičius koks įkeltas.

Ir tiek dalykų jiems išspręsti tenka,

Kiekvieną kartą solidžiai spaudžia ranką

Ir kompetencijos tikrai pakanka.

O jei paklaustum, kur ką suskaičiuoti,

Jie atsakytų ir pakomentuotų,

Kad sąvoka „tikslumas“ ne veltui padiktuota.

100 iš 100

Kad ir koks gražus būtų eilėraštis, kyla klausimas, kur kreiptis. Ogi į Audita.lt. Tai variantas, vertas šimto balų iš šimto. Ne 97 ar 98,1. Ne 99,66 ir ne 99,99. Ir netgi ne 99,993! 100 – atsakymas toks.

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus