Vonios šviestuvai: 5 patarimai, kurie padės pasirinkti teisingai

vonios sviestuvai

Vonia – tai kambarys, reikalaujantis itin kruopščiai atrinkto ir kokybiško apšvietimo. Juk privalote aiškiai matyti, ką darote, jei valote dantis, skutate barzdą ar rūpinatės kitomis grožio bei higienos procedūromis. Žinoma, geriausia šviesa, kuria galite aprūpinti šią erdvę – natūrali, sklindanti pro langą. Tačiau neretai vonioje langų visiškai nėra arba jie nedideli, nesuteikiantys pakankamai šviesos. Kaip užtikrinti, jog vonios šviestuvai ne tik derės prie kambario interjero, bet ir bus itin funkcionalūs?

 

  • Vonios dydis. Pats pirmas dalykas, kurį privalote atlikti – įvertinti vonios dydį. Jei šis kambarys nedidelis ar net yra atskirtas nuo tualeto – greičiausiai užteks vieno šviestuvo, kuriame įmontuota pakankamo galingumo lemputė, galinti apšviesti visą erdvę. Didesnė patalpa savaime reikalauja, kad būtų įrengti papildomi vonios šviestuvai, įmontuoti šalia labiausiai naudojamų ir reikalingų zonų.
  • Svarbiausi objektai. Būtina išsiaiškinti, kokie objektai ar daiktai, esantys vonioje, bus reikalingiausi ir dažniausiai naudojami. Verčiau nė nemėginkite šviestuvų montuoti iš akies – dėl to ateityje galite sulaukti nepatogumų. Jei jums svarbi kriauklė – vonios šviestuvai turėtų būti įrenginėjami taip, kad ryškiausia šviesa sklistų link jos. Jei manote, kad esminis vonios akcentas yra dušas arba vonia, drąsiai montuokite papildomus įleidžiamus šviestuvus, kurie padės sukurti norimą atmosferą.
  • Jei vonią įrenginėjate palėpėje ir turite galimybę įrengti stoglangį – nepraleiskite progos turėti išskirtinį dizaino elementą, kuris voniai suteiks natūralią dienos šviesą.
  • Kelias į vonią. Nemanykite, kad turite pasirūpinti tik vonios kambaryje esančia šviesa. Vertėtų apgalvoti ir tai, jog neretai vonia tampa reikalinga ir tamsiuoju paros metu. Tad instaliuodami šviesos šaltinius bei kurdami visų namų apšvietimo projektus, būtinai įrenkite ir šviestuvą, kuris padės naktį aiškiai rasti kelią į vonią.
  • Jokių šešėlių! Jei norite aiškiai matyti savo veidą, ant kurio nekristų nepageidaujami šešėliai, turite pasirūpinti, kad vonios šviestuvai nekristų iš viršaus. Geriausia lempas montuoti aplink veidrodį – taip visa sklindanti šviesa susikoncentruos į patį centrą, užtikrindami tolygių apšvietimą.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus