Loginiai žaidimai

Agresijos ir pykčio priepuolius prigesins loginiai žaidimai (www.samanasmana.lt)

Augindami vaikus dažnai nesuvokiame kompiuterinių, telefoninių žaidimų daromos žalos. Pasireiškus agresijos ir pykčio išraiškomis susimąstome kaip toliau su tokiomis emocijomis gyventi ir kokiais metodais tokias emocijas išgyvendinti. Loginiai žaidimai  (www.samanasamana.lt)

efektyvus būdas užkrauti vaiko emocinį foną teigiamai ir padeda sistemingai lavinti įgūdžius. Tik per potyriminius, kūrybinius procesus vaiko įgūdžiai lavinami ir patiriama daug teigiamų emocijų.

Todėl verta atsižvelgti į specialistų rekomendacijas kad reiktų stengtis dovanoti daugiau loginių žaidimų, kūrybinių žaidimų, stalo žaidimų, įvairių užsiėmimų, efektyvi dovana konstrtuktoriai, loginiai žaidimai (www.samanasamana.lt), puzlė . O gal stengtis daugiau kurti su vaikais ar bent rodyti jiems tokius kūrybinius procesus kaip pavyzdžius. Tokie procesai labai svarbūs vaiko ugdyme ir vystymosi etapuose.

Gogolis pasakęs “Kūrybai reikia kantrybės, be jos nieko nepasiekiama”

Tad , mielieji, kurkime kartu su vaikais ir mokinkime kantrybės, ištvermės ir kūrybos nuo pat mažų dienų.

Loginiai žaidimai, puzlė , konstruktoriai ar kiti kūrybiniai žaidimai tai pozityvumo fonas. Pareikalaus kantrybės, kruopštumo, sumanumo, išradingumo ir motyvuos bei lavins. O galutinis rezultatas visada apdovanos džiugiomis akimirkomis ir įprasmins prisiminimus.

Surinktas, sudėliotas objektas liks kaip prisiminimu ilgam ir džiugins bei motyvuos dar daugiau kurti, nes sukuriami šedevrai nepakartojami. Juos verta išsaugoti iki kol vaikai užaugs. Taip įprasminami prisiminimai ir pastangos.

Loginiai žaidimai , 3D delionė tai žaisminga ir originali savo konseptu, tai vabalų kolekcija su ryškių spalvų detalėmis, kurios  suteiks daug gerų emocijų ir džiugins akis.

 

www.samanasamana.lt

 

Loginiai žaiodimai | žaidimai | gimtadienio sveikinimai

 

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus