Populiarėja šalia didmiesčių parduodami namai

parduodami namaiBūsto įsigijimas Lietuvoje ne itin paprastas dalykas. Ypač, kai kalbame apie pirmąjį būstą. Dažniausiai jį įsigyti ryžtasi jaunos šeimos. Jų finansinė padėtis neleidžia galvoti apie prabangius variantus. Todėl tenka galvoti apie kompromisinius variantus. Vienas tokių – tendencija keltis iš didmiesčių į priemiesčius. Pastebima, jog vis dažniau parduodami namai periferijoje. Naujakuriai įsitikinę, jog toks variantas – puikus pasirinkimas ne tik dėl kainos, bet ir dėl gausybė kitų s privalumų.

Patogus susisiekimas

Net ir tais atvejais, kuomet į priemiestį kraustosi šeima iš didmiesčio, atstumas ir susisiekimas yra labi svarbus aspektas. Dažniausiai net ir keliantis į priemiestį žmonės neatsisako savo darbo vietos didmiestyje, todėl labai svarbu, kaip greitai pavyks pasiekti darbo vietą iš namų. Labai svarbu pasirinkti vietą, iš kurios būtų patogu pasiekti miesto centrą. Aplink didmiesčius gausu apgyvendintų vietovių, iš kurių automobiliu patogiai galima pasiekti miesto centrą sugaištant vos iki 40 minučių. Tai tikrai optimalus kelionės laikas. Ypač žinant, jog iš vieno didmiesčio krašto į kitą ne tik troleibusu, bet ir automobiliu kartais tenka keliauti daug ilgiau.

Švietimo įstaigos

Be to, renkantis gyvenamąjį būstą, vis daugiau jaunų šeimų renkasi mažesnius miestelius šalai didmiesčio vien dėl švietimo ir socialinio gyvenimo. Didesniuose miestuose, o ypač sostinėje svarbiausiu tėvelių galvos skausmu iki šiol yra vaikų darželių klausimas. Ne retai eilėje tenka laukti net kelis metus. Kartais mamos priverstos net iki mokyklinio amžiaus vaikus auginti namuose pačios arba leisti atžalas į privačius darželius. Tik todėl, jog valstybiniuose visiems nėra vietos. Tuo tarpu mažesniuose miesteliuose, net ir įsikūrusiuose prie pat didmiesčių, situacija visiškai kitokia. Tiek darželių, tiek mokyklų klausimas čia yra nesudėtingas, vietos pakanka visiems. Todėl tai taip pat yra dar viena priežastis, kodėl parduodami namai šalia didmiesčių populiarėja jaunų šeimų tarpe.

Privatumas ir gamta

Ne retai šalia didmiesčių parduodami namai yra daug patrauklesni ne tik kaina, bet ir savo vieta. Mieste parduodami namai būna nedideli ir, kaip įprasta, su mažai žemės. Tuo tarpu kiek toliau nuo miesto galima įsigyti patrauklių variantų su daugiau žemės ir privačios erdvės. Ypač šeimai kuriantis pirmuose namuose tai yra labai svarbu. Nėra nieko geriau, kaip grįžus po sudėtingos dienos išgerti karštos arbatos savo kieme nieko netrukdomai.

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus