Stalčių spintelės: kaip saugiai naudotis

stalciu spintelesIš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog stalčių spintelės visiškai pavojaus nekeliantys baldai, tačiau vis dėlto ir joms priklausomai nuo paskirties taikomi saugumo reikalavimai.

Baldų gamybos specialistai iš biuro baldų įmonės reikejovakar.lt nurodo, kad vienas dažniausių susižalojimų, susijusių su stalčių spintelėmis, yra prispausti pirštai. Jei būsite nepakankamai atidūs, išradimas, turėjęs palengvinti gyvenimą biuro darbuotojams – ratukais slankiojantys stalčiai – gali tapti traumos priežastimi. Todėl uždarydami stalčių visuomet suimkite jį už rankenėlės. Taip pat būkite dėmesingi aplinkiniams – niekuomet neatidarinėkite stalčių, kai aplinkui daug žmonių: gana didelė tikimybė, kad vienas iš jų gali nepastebėti atidaryto stalčiaus ir už jo užkliūti.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, ar stalčių spintelės ir patys stalčiai nesusidėvėję, nepažeisti, nesulūžusios jų detalės. Jei stalčiaus ar spintelės kampai apsitrynę ir šiurkštūs, jie tampa potencialiais smulkių susižalojimų (nubrozdinimai, įdrėskimai, skylės drabužiuose) kaltininkais. „Išėjusi iš rikiuotės“ konstrukcinė detalė taip pat gali padidinti tikimybę susižaloti. Geriausia išeitis tokiu atveju – užsisakyti naują stalčių spintelę biuro baldų gamybos įmonėje reikejovakar.lt. Kompanijos meistrai vos per 1-3 dienas – o skubiais atvejais net kitą dieną po užsakymo – pagamins ne tik naujas ir kokybiškas stalčių spinteles, bet ir kitus reikalingus biuro baldus.

Jei stalčių spintelė skirta tik dokumentų laikymui ir yra didelių gabaritų bei mobili, pirmiausia reikia pagalvoti apie tvarką stalčiuose. Niekuomet neperkraukite viršutinių stalčių, nes tai išbalansuoja stalčių spintelės svorio centrą ir ji praranda stabilumą. Didžiausias svoris turėtų būti skirtas apatiniams stalčiams. Jei Jūsų biure naudojamos didelės mobilios stalčių spintelės, niekuomet neatidarinėkite stalčių, jei kas nors tuo metu susikūprinęs ar atsitūpęs rausiasi apatiniuose stalčiuose.

Reikejovakar.lt specialistai taip pat pataria gerai apgalvoti spintelių išdėstymą: venkite jas statyti vietose, kur dažnai vaikštoma. Reikejovakar.lt svarbūs ne tik Jūsų baldai, bet ir sveikas ir klestintis Jūsų verslas. Užsakę biuro baldus, jau po 1-3 dienų galėsite pilnai apstatyti naują biurą ar pakeisti senus baldus jau veikiančiame biure. Jums nereikės nutraukti darbo vien tam, kad galėtumėte atnaujinti biurą ir užtikrinti saugią darbo aplinką savo darbuotojams.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus