Virtuves baldai: gamyba ar iš salono?

Virtuvė – viena svarbiausių namų erdvių, čia ne tik valgome, bet ir dažnai priimame į svečius užbėgusią draugę ar bendraujame su šeimos nariais. Tad natūralu, jog įsirenginėdami ar remontuodami namus, šiai namų erdvei skiriame ypatingai daug dėmesio, o virtuvės baldų paieškai negailime savo laiko.  Taigi, šį kartą pabandykite atsakyti į amžinai kylantį klausimą: pirkti jau pagamintus baldus ir ieškoti baldininko?

Baldų salonuose esančiose ekspozicijose išstatyti virtuvės baldai išties atrodo nepriekaištingai: viskas idealiai suderinta, tobulai sustyguota lyg styginiame orkestre.  Visas šias ekspozicijas kuria profesionalūs dizaineriai, kuriems nereikia galvoti apie konkrečios patalpos dydį ir kitus techninius erdvės parametrus. O štai jums reikės. Tad, jei vienas ar kitas virtuvinių baldų komplektas krito į akį, nepulkite jo pirkti, kol neišsimatavote savo virtuvės. Tai padarę, persibraižykite virtuvės planą ant popieriaus ir mintyse sudėliotus baldus perkelkite ant popieriaus lapo. Kam to reikia? Jei matysite, kur koks baldas turėtų realiai stovėti, bus lengviau įvertinti ir apsispręsti ar virtuvės baldai neapkraus virtuvės, ar pakaks vietos patogiai judėti erdvėje ir pan. Visgi, jei virtuvės baldai iš salono pasirodys esantys per dideli ar per maži, geriau kreipkitės į profesionalius baldininkus, nes virtuvėje kiekvienas centimetras yra svarbus.

Tuo tarpu, virtuves baldai pagal uzsakyma yra gaminami, ne tik atsižvelgus į patalpos dydį, erdvę, elektros lizdus ar šeimininko estetinį skonį, bet ir į žmogaus, kuris daugiausiai laiko praleidžia virtuvėje, ūgį.  Profesionalūs baldininkai tai daro tam, kad virtuvės baldai nebūtų per aukšti ar per žemi, būtų pakabinti tinkamame aukštyje ir suteiktų maksimalų komfortą.

Tiesa, gali kilti klausimas ar tokie virtuves baldai kaina labai nesikandžioja. Reikia pripažinti, kad pagal individualų užsakymą pagaminti virtuves baldai Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ar kitame mieste yra šiek tiek brangesni nei iš anksto pagaminti virtuvės baldai internetu ar iš baldų salono.  Kita vertus, reiktų atminti, kad itin pigus virtuves baldai nėra aukščiausios kokybės, o štai baldininkai gali parinkti medžiagas pagal jūsų pageidavimus ir pinginės storį. Jei užsakymas nemenkas, virtuves baldai akcija dažnai gauna, todėl pavyks sutaupyti.  Be to, jei turite seną baldų komplektą, atminkite, kad virtuves baldai naudoti gali būti ir atnaujinti bei prikelti kitam gyvenimui.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus