Biuro kėdės – svarbiausias ofiso atributas

biuro kėdėsGal ir ne visi sutiks su teiginiu, kad sėdimas darbas yra sunkus, tačiau tie, kurie sėdi ofise nuo 8 iki 17 val., puikiai žino, kad tiek laiko išsėdėti vienoje vietoje ir tik kartkartėmis pramankštinti kojas, išties sudėtinga užduotis. Sėdimą darbą dažnai lydi ir sveikatos sutrikimai – nugaros bei kaklo skausmai, iškrypęs stuburas ar besiformuojanti kupra. Tad, nieko nuostabaus, kad dalis įmonės vadovų rūpinasi ne tik sėkmingais darbo rezultatais, bet ir darbuotojų gerove bei komfortu, kuriam daugiausiai įtakos turi biuro kėdės. Taigi, kokią kėdę rinktis, kad ir darbuotojai, ir vadovai liktų patenkinti?

Labai svarbu, kad kiuro kėdės turėtų kokybišką minkštą dalį. Minkštos kėdės yra ne tik labai patogios, bet ir puikiai nuteikia darbui, o kai jūsų darbuotojas jaučiasi patogiai tai ir darbo našumas gerokai išauga. Tiesa, renkantis biuro kėdes, svarbu nesivaikyti paskutinių mados tendencijų, o visą dėmesį sutelkti į kėdės patogumą bei technines charakteristikas.

Pirmiausia, biuro kėdės turi turėti kokybišką ir tvartą pagrindą, kuris suteiktų stabilumo, tačiau jos turi judėti per vidurinę dalį, kad darbuotojas galėtų laisvai judėti ir pasisukti į kolegas, kai to reikia. Be to, kiekviena biuro kėdė turi būti pritaikyti pagal individualius darbuotojo poreikius bei fizinius duomenis – ūgį bei svorį. Tiesa, baldus gaminti pagal individualų užsakymą nėra pigu, todėl visada galima rinktis universalų variantą. Paprasčiau tariant, kad darbuotojas galėtų pats nusireguliuoti jam tinkantį kėdės aukštį bei atlošo padėtį.

Kokybiškos biuro kėdės turi turėti atkaltes rankoms, kad darbuotojas jaustųsi patogiai. Be to, būtų idealu, jei atkaltės būtų reguliuojamos ne tik į aukštį, bet ir į plotį, nes stambesniam darbuotojui išties yra prasėdėti 8 val. ir kokybiškai atlikti pavestas užduotis, kai į klubus įsiremia kietos biuro kėdės atkaltės rankoms.

Ir pabaigai. Perkant biuro kėdes, nevertėtų taupyti, geriausia rinktis aukštos kokybės odos ir tvirto metalo kėdes, tada būsite tikri, kad jos ne tik nepradės klibėti ir girgždėti po kelių mėnesių, bet ir nepraras savo prekinės išvaizdos.

 

 

 

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus