Sekso horoskopas rugsėjo mėnesiui

sekso prekes

AVINAS.

Rugsėjį laukia nusivylimai. Yra tikimybė, kad į santykius įdėję daug jėgų, laiko, emocijų ir net pinigų, lauksite visaverčio atsako. Tačiau jo dėl tam tikrų priežasčių nebus.

Gali būti, kad mėnesio pradžioje pabandysite gerinti santykius, tačiau rugsėjo viduryje paleisite situaciją laukdami, kol jūsų mylimas žmogus suvoks, kas vyksta. Jeigu taip neįvyks, rugsėjo pabaigoje galimos skyrybos. Esmine jų priežastimi gali tapti jūsų mylimo žmogaus vartotojiškas požiūris į jus.

Jeigu jūsų širdis kol kas laisva, rugsėjį galite susižavėti simpatišku žmogumi, tačiau tai bus optinė apgaulė.

JAUTIS.

Rugsėjis – pavydo mėnuo. Jums gali atrodyti, kad jūsų santykiams kas nors gresia, nes antroji pusė ims skirti daug dėmesio savo išvaizdai ir norės laisvalaikiu būti, linksmintis, pramogauti be jūsų. Maža to, kažkas iš jūsų aplinkos suteiks papildomo peno jūsų pavydui ir nepasitikėjimui. Jeigu nesuvaldysite neigiamų emocijų, mėnesio pabaigoje pasinersite į tamsų liūną taip giliai, kad jums bus paprasčiau nutraukti santykius nei patikėti dar kartą mylimu žmogumi.

Jeigu jūs – vienišas, pirmąją rugsėjo savaitę darbe sutiksite artimą jūsų sielai žmogui. Mėnesio viduryje suprasite, kad pagaliau suradote savo antrąją puselę.

DVYNIAI.

Rugsėjį itin sustiprės intuicija. Jeigu jūsų širdis kol kas laisva, tai iš esmės pajusite žmogų, su kuriuo galite būti laiminga. Ir tai iš tiesų bus garbingas, dėmesingas žmogus, galintis užmerkti akis į jūsų nuodėmes ir minusus. Jeigu jūs jau radote savo antrąją pusę, lauksite iš šio žmogaus meilės emocijų aktyvaus demonstravimo – dovanų, prisipažinimų.

Mėnesio pradžioje yra tikimybė, kad suvoksite, kaip suteikti santykiams naujo kvėpavimo. Rugsėjo viduryje ieškosite patarimo pas dvasingesnį žmogų. O mėnesio pabaigoje jūsų laukia nukrypimas nuo įprasto gyvenimo ritmo – šėlsmas, audringi vakarėliai.

VĖŽYS.

Šį mėnesį į savo gyvenimą įsileisite niekam tikusį ir tuščią žmogų, kuris sužavės jus savo išvaizda, jaunystė ir nerūpestingumas. Būkite apdairūs: jeigu esate laisvi ir svajojate apie šeimyninį gyvenimą, tai šis žmogus vargu, ar patenkins jūsų lūkesčius. Jeigu jūs – šeimos žmogus, tai naujoji pažintis gali sugriauti jūsų santuoką.

Mėnesio pradžioje jūsų laukia flirtas darbo aplinkoje. Rugsėjo viduryje galite atsidurti kieno nors įtakos zonoje. Mėnesio pabaigoje laisvi Vėžiai turės puikią progą susitvarkyti savo asmeninę gyvenimą.

LIŪTAS.

Asmeniniame gyvenime viskas klostysis kuo puikiausia: laukia daug pergalių, blizgančios akys, visiškas pasitenkinimas gyvenimas.

Jeigu jūs esate laisvas žmogus, turėsite progą išsirinkti sau mylimą žmogų arba bent jau seksualinį partnerį trumpam, bet audringam romanui.

Jeigu savo meilę jau radote, žvaigždės garantuoja visišką sielų, kūnų ir interesų vienybę. Tiesa, mėnesio pabaigoje gali apimti pavydas, bet tai tik suteiks papildomų prieskonių jūsų santykiams. Mėnesio pradžioje jūsų laukia asmeninė pergalė arba šeimyninio statuso pasikeitimas. Mėnesio viduryje galima išvyka.

MERGELĖ.

Asmeniniame gyvenime laukia daug pakilimų ir nuosmukių. Viena vertus, jūsų laukia ryškūs ir nepamirštami įvykiai. Kita vertus, jie gali neatitikti jūsų lūkesčių. Arba įvykęs faktas neatneš laukiamo rezultato. Tai liečia ir tuos, kurie jau rado, ir tuos, kurie dar ieško savo meilės.

Mėnesio pradžioje kažkoks įvykis gali pakeisti jūsų statusą – tai gali būti vedybos, nauja pažintis ir net skyrybos. Rugsėjo viduryje pademonstruokite savo mylimam žmogui savo ketinimų rimtumą, tačiau vargu, ar sulauksite deramos, rimtos reakcijos. O mėnesio pabaigoje gali kilti didelis skandalas dėl to, kad giminės ir artimieji nesutiks su jūsų asmeninio gyvenimo būdu.

SVARSTYKLĖS.

Laukia sėkmingas meilės nuotykis. Tiesa, yra tikimybė, kad užmegzite romaną su žmogumi, kuris turi šeimą. Tačiau jūsų tai nesustabdys, nes vertinsite šį ryšį kaip trumpalaikį romaną, o ne kaip santykius visam gyvenimui. Todėl pasiimsite savo porciją malonumų ir geros nuotaikos ir ramia sąžine šį žmogų paliksite.

Gali būti, kad tai bus ne vienintelis meilės nuotykis šį mėnesį. Rugsėjo pabaigoje galite susidomėti žmogumi, kuris bus visiškai kitoks, nei jūsų įprastas bendravimo ratas. Būkite atsargūs – ši pažintis gali atnešti nemažai rūpesčių ir problemų.

SKORPIONAS.

Laukia pramogų kupinas mėnuo. Jūsų nesustabdys nei įsipareigojimai mylimam žmogui, nei šeimyninė padėtis asmens, su kuriuo leisitės į nuotykius. Didelė tikimybė, kad naujas meilės nuotykis jums bus reikalingas kaip oras – tik tada galėsite pajausti, kad gyvenate, o ne egzistuojate. Arba tokiu būdu pasistengsite atkeršyti žmogui, kuris neįvertino deramai jūsų elgesio.

Mėnesio pradžioje galimas pavydo sprogimas, kuris gali išprovokuoti naują romantą. Rugsėjo viduryje jūsų užsidegimą šiek tiek atvėsins darbas arba rutina. Už tai mėnesio pabaigoje pradėsite aršiai aiškintis santykius – su tuo, su kuo jus sieja tikri jausmai. Arba su tuo žmogumi, kurio ilgai prie savęs neprisileidote.

ŠAULYS.

Rugsėjo mėnesį patirsite konkurencijos žavesį ir kartėlį. Galite gauti informacijos, kad į jūsų mylimą žmogų kažkas dar pretenduoja. Sužinoję apie šį nemalonų siurprizą jūs tikrai nepasiduosite. Tačiau pasistenkite veikti atsargiai, kad savo elgesiu tik dar labiau nepastumėtumėte savo meilės į kito žmogaus glėbį.

Rugsėjo pradžioje jūsų požiūris į žmogų, kuriam nesate visiškai abejingi, gali netikėtai pasikeisti.

Jeigu mėnesio viduryje nuspręsite susilaikyti, sustoti ir apgalvoti situaciją, suteikdami mylimam žmogui galimybę pačiam priimti sprendimą, po kelių savaičių norėsite, kad viskas būtų taip, kaip buvo.

OŽIARAGIS.

Nusiteikite įvykių kupinam ir nelengvam gyvenimui. Jeigu rugpjūčio mėnesį brendo konfliktas, rugsėjį laukite atomazgos. Jeigu su mylimu žmogumi nesugebėsite pasiekti kompromiso arba bandysite pradėti neišsiaiškinę problemų pradėti viską iš naujo, tai santykiai gali pasibaigti.

Jeigu jūs dar esate laisvi, šį mėnesį galite nusivilti žmogumi, į kurį dėjote daug vilčių. Tiesa, jūsų noro surasti meilę ir laimę tai nesumažins.

Mėnesio viduryje vienišų ožiaragių laukia įdomi pažintis, tačiau meilės vaisius ji subrandins ne iš karto. O šeimas sukūrusieji rugsėjo pabaigoje gali imti dalintis turtą.

VANDENIS.

Galite nusivilti žmogumi, su kuriuo gyvenote ir planavote rimtą ateitį. Gali būti, kad jūsų maksimalizmas trukdys atleisti tam žmogui kažkokį elgesį ar išdykavimus.

Taip pat tikėtina, kad jūsų lūkesčiai bus apvilti, rezultatų sulauksite tik trečią mėnesio savaitę, kai jau nieko nebesitikėsite.

Rugsėjo pradžioje neturėsite laiko gilintis į asmeninį gyvenimą, nes laukia pokyčiai darbe. Mėnesio pabaigoje jūsų jausmų laukia rimti išbandymai. Po to vargu, ar galėsite priimti mylimą žmogų taip pat, kaip anksčiau.

ŽUVYS.

Laukia sunkus pasirinkimas. Gali būti, kad norėdami asmeninės laimės būsite priversti atsisakyti to, ko ilgai siekėte. Arba reikės savo gyvenimą pritaikyti prie kito žmogaus poreikių ir kasdienybės. Nepaisant to, greičiausiai jūsų sprendimas bus susijęs su meile, o ne su karjeros siekimu ar įprastomis materialinėmis vertybėmis.

Rugsėjo pradžioje jūsų laukia rimtas įvykis arba renginys, nuo kurio priklausys jūsų asmeninės laimės ateitis. Gali būti, kad būtent tada priimsite lemtingą sprendimą. Mėnesio viduryje dėl priimto sprendimo teks imtis aktyvių veiksmų, važinėti. O rugsėjo pabaigoje jūsų asmeninis gyvenimas pagaliau taps stabilus – arba pasikeis jūsų statusas, arba gyvenamoji vieta.

Šaltinis: SexNews.lt

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus