Reputacijos internete valdymas

reputacijos valdymas interneteIš prigimties žmonės yra savimylos, komplimentai, girdimi jų atžvilgiu, bet kokiu atveju pamalonina. Ir priešingai – neigiami atsiliepimai dažniausiai kelia nemalonias emocijas. Tiek teigiami, tiek neigiami atsiliepimai formuoja žmogaus reputaciją – tai yra tai, kokią nuomonę apie konkretų asmenį turės susidarę aplinkiniai. Nuo to priklauso, ar būsime gerbiami, verti pasitikėjimo, laikomi sektinu pavyzdžiu ar priešingai. Kiaulystės dėsnis, tačiau vienas neigiamas atsiliepimas dažnai gali atsverti kelis teigiamus.

Šiandien didelė dalis mūsų gyvenimo persikėlusi į internetines erdves: ten bendraujame, tvarkome svarbius reikalus. Tad tenka rūpintis ne tik tuo, ką apie mus mano kaimynai ar kolegos darbe, tačiau ir tai, kokio pobūdžio (teigiamą/neigiamą/neutralią) informaciją galime apie save aptikti įvairiuose tinklaraščiuose, socialiniuose tinklapiuose, naujienų portaluose, forumuose. Tokia teigiama ar neigiama informacija internete asmens ar įmonės atžvilgiu turi savo pavadinimą – reputacija internete.

Internete vyrauja žodžio laivės –  galima drąsiai reikšti savo nuomonę vienu ar kitu atžvilgiu. Bet tai nėra stichiškas ir nekontroliuojamas procesas. Reputacijos internete valdymas – tai paslauga, kuria pasinaudojus, teigiama informaciją apie konkretų subjektą (asmenį ar įmonę) paieškos sistemų reitinge atsiduria aukščiau nei neigiama. Tai turėtų būti itin svarbu įvairaus pobūdžio organizacijoms, įmonių vadovams, politikams, pramogų pasaulio atstovams bei kitiems žinomiems žmonėms, kurių veiklos sėkmę didele dalimi gali nulemti visuomenės (ar konkrečių asmenų) nuomonė jų atžvilgiu.

Kaip vyksta reputacijos internete valdymo procesas? Pasak SEOaudit specialistų, tai nuolatinis procesas, kurio metu atidžiai stebima, kokio pobūdžio informaciją apie užsakovą galima rasti. Neigiamas straipsnis ar tiesiog komentaras duoda įspėjamąjį signalą, jog reikia imtis veiksmų. O tie veiksmai atrodo taip: naudojantis įvairiais SEO įrankiais pasiekiama, jog teigiama informacija paieškos sistemose užimtų aukštesnes vietas, nustumdama neigiamą. Remiamasi tuo, jog žmonės dažniausiai kreipia dėmesį tik į keletą pirmųjų rezultatų.

Taigi, kaip ir minėta, reputacijos internetu valdymo paslauga turėtų pasinaudoti tie, kuriems internete sklandančios informacijos pobūdis turi tiesioginę įtaką jų veiklai. O šios paslaugos atlikimą reikėtų patikėti SEO specialistams, nusimanantiems savo darbe.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus