Ar žinai kaip miega gyvūnai?

Katės paprastai miega 13–14 valandų dieną, o naktį vaikštinėja po namus. Taip yra todėl, kad laukinėje gamtoje jos medžioja naktimis.

Delfinai moka snausti tokiu būdu, kad miegotų tik viena jų smegenų pusė.

Karvės ir arkliai gali miegoti stovint, bet sapnus mato tik miegodami gulint.

Žirafos gali nemiegoti ištisas savaites.

Dykumos sraigė gali miegoti tris metus.

Kad apsisaugotų nuo plėšrūnų, Afrikos babuinai miega tupėdami medžiuose.

Šikšnosparniai miega aukštyn kojomis dėl kelių priežasčių. Visų pirma, taip jie yra sunkiau pastebimi, be to tai leidžia jiems ištikus pavojui iškart pakilti. Priešingai nei paukščiai, šikšnosparniai negali pakilti nuo žemės.

Albatrosas gali skristi miegodamas.

Nors buvo manoma, kad skruzdėlės niekada nemiega, mokslininkai, stebėdami skruzdėlių koloniją pastebėjo, kad vidutiniškai pas vieną skruzdę per dieną buvo 253 miego epizodai, kiekvienas iš kurių truko po 1,1 minutę.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus