Ekologijos banga į neregėtas aukštumas iškėlė prabangių briliantų juvelyriką

prabangus papuosalaiPanašu, kad noras gyventi darnoje su gamta keičia vartotojų požiūrį ir verslo filosofiją. Pagaliau pagrindiniu rodikliu tampa ne kaina ar deficito laikais taip paplitę blizgūs pakaitalai, o tikrumas. Tai ypač pakeitė juvelyrikos pramonę.

Etiški pasirinkimai

Net neverta minėti, kad juvelyrika yra viena paslaptingiausių pramonės šakų, o prabangus papuosalai visuomet glaudžiai susiję su aukštąja mada. Juvelyrikos mados keitėsi nežymiai, o prabangus papuosalai, kaip ir senovės Egipte, taip ir šiandieniniame Paryžiuje, Milane ar Kelmėje, simbolizuoja tam tikrą socialinį statusą.

Koncervatyvioji Chaumet, šeimyninė Boucheron, populiarioji Tiffany ar elegancijos įsikūnijimu laikyta Chanel, papuošalų pramonėje užsitarnavo populiarumą etiškų pasirinkimų dėka. Garsiausi juvelyrai visuomet siekė klientams pateikti tik originalius brangakmenius.

Šiandien, visoje Europos Sąjungoje galioja direktyva, juvelyrus ir tuos, kuriems prabangus papuosalai yra kasdienė jų prekė, įpareigojo informuoti pirkėją apie brangiųjų arba sintetinių akmenų pasirinkimą jį dominančio papuošalo gamybai. Taip ne tik apsaugomas pirkėjas, kad užsakyti papuosalai su briliantais tikrai atsidurs jo rankose, tačiau ir išlaikomos sąžiningos konkurencijos taisykles.

Dirbtiniai, bet tikri briliantai

Vartotojų noras gyventi ekologiškai privertė juvelyrus pasitempti. Populiariausi prabangus papuosalai vėl gaminami rankomis, nemažai laiko. Populiariausi iš jų – papuosalai su deimantais. Iki šiol deimantus pardavinėdavo tik iškastinių brangakmenių magnatai. Vis dėlto, pati rinka sufleravo naujo verslo modelio atsiradimo būtinybę.

Pradėta deimantus auginti laboratorijose. Tai kelis kartus mažesne kaina pardavinėjami tikri deimantai. Šios verslo nišos atsiradimas buvo impulsas, kad visa juvelyrika su deimantais, tame tarpe ir pakabukai su deimantais, pigtų.

Didėjanti kaina atgraso pirkėjus?

Situacija su laboratorijose užaugintais briliantais yra unikali ir įtaką daro tik deimantams. Vis dėlto, toks brangusis metalas, kaip auksas jau spėjo tapti viena pelningiausių investicijų. Skelbimuose nuolat aptinkame, kas skelbiasi: „parduodu auskarus su briliantais”. Tačiau tokia situacija susiklostė dėl vis didėjančios paklausos, kurios nesumažina net kaip ant mielių augančios aukso kainos. Populiariausios ieškomos prekės yra pakabukai su briliantais ir balto aukso auskarai su deimantais. Tačiau profesionalai juvelyrai skatina pirkėjus ieškoti tikrų briliantų. Todėl papuošalus įsigyti verta tik pas profesionalius juvelyrus. Palankiausi internete yra indivi atsiliepimai.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus