Ką padovanoti žmonai gimtadienio proga? 10 idėjų

Gimtadieniai būna tik kartą per metus, tad būtinai reikia mylimam žmogui padovanoti tai, kas jam patiktų. Kuo geriau žmogus yra pažįstamas – tuo tobulos dovanos paieškos yra paprastesnės. 

Taip pat nepamirškite, kad dažnai pačios geriausios dovanos yra ne daiktai, tačiau pramogos. Žemiau pateikiame kelias idėjas. Galbūt kuri nors atitiks Jūsų žmonos gyvenimą ir bus galima ją nudžiuginti tobula dovana.

  1. Romantiška vakarienė.

Tobula dovana bet kokios šventės metu yra romantiška vakarienė dviems. Nereikia laukti šventės, kad būtų galima pasimėgauti vienas kito draugija. Tačiau jeigu labai daug dirbate ir sunku rasti laiko pabuvimui kartu – gimtadienis yra puiki proga. Nustebinkite mylimą moterį atvesdamas ją į prabangų restoraną.

  1. Daiktai hobiui.

Jeigu mylima moteris turi hobį – galima dovanoti daiktus, kurie atitinka veiklą. Jeigu tiksliai nežinote ko jai reikia šiuo metu – dovanokite čekį, kuris suteikia galimybę apsipirkti tam tikroje prekybos vietoje. Specializuotose, žinoma, kurioje mylima žmona ras ko jai reikia.

  1. SPA namuose arba salone.

Daugeliui moterų patinka SPA ritualai. Tai yra laikas, kai ne tik atsipalaiduojama, tačiau ir daugiau praleidžiama su savimi, svarbiausia, atsigaivinama ir galima atrodyti gražiau. Jeigu kelionė į SPA šiuo metu ne Jūsų galimybėms – tikrai nėra sunku SPA sukurti namuose. Reikia tik žvakių, įvairių prausiklių ir masažo ir smagia pabaiga.

  1. Kelionė.

Kelionės patinka daugeliui. Jeigu ir Jūsų mylima žmona mėgsta keliauti – dovanokite jai akimirkas. Nereikia vykti labai toli, kad būtų galima atsipalaiduoti. Net ir kelionė į kitą Lietuvos kraštą – tobula dovana, kuri leis ne tik pabėgti nuo rutinos, tačiau ir susipažinti su nuostabia mūsų šalimi.

  1. Dovanų čekiai.

Tobula dovana, kuri dažniausiai tinka bet kokiam žmogui, yra dovanų čekiai. Svarbiausia įteikti tokius, kurie galimai atitinka žmogaus gyvenimo būdą. Tuomet jis arba ji pats įsigys, ko reikia.

  1. Laikas sau.

Daugelis moterų kasdien stengiasi suvaldyti visus keturis namų kampus, tad paprasčiausiai nebelieka laiko sau. O jo skirti reikia, kadangi tuomet gyvenimas bus kur kas pozityvesnis ir gražesnis. Laikas sau gali būti pateiktas SPA čekiu arba buvimai vienai, jeigu tėvelis pasiims  vaikus su savimi.

  1. Abonementai.

Galima žmonai dovanoti abonementą, o kokios veiklos tai bus – priklauso nuo jo gyvenimo ritmo. Nuo sporto klubo iki baseino arba tokio, kuris suteikia galimybę ilgai mėgautis buvimu kino teatre arba paprastame teatre.

  1. Skanus maistas.

Paruoškite mylimai žmonai vakarienę ir ji tikrai liks labai maloniai nustebinta. Svarbiausia, žinoma, kad vyras stengiasi.

  1. Degustacinės pramogos.

Greta skanios vakarienės galimybės taip pat dėmesio vertos yra degustacinės pramogos. Jų metu dažniausiai galima paragauti daugelį skirtingų patiekalų, kurie padės geriau pažinti tam tikros šalies virtuvę.

  1. Naktis prabangioje vietoje.

Ir galiausiai, naktis viešbutyje, kuris alsuoja prabanga, tobula dovana kiekvienai.

Jeigu norite mylimam žmogui suteikti visą ką geriausią – dovanokite akimirkas ir daiktus ne tik tuomet, kai artėja gimtadienis arba kokia nors kita šventė. Juk mylimas žmogus nusipelnė geriausio. Reikia bandyti gyventi taip, kad jam būtų suteikiamos galimybės patirti kuo daugiau, išgyventi kuo emocionaliau, atsipalaiduoti kuo labiau.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus