KĄ KINO PASAULIS SIŪLO SAULĖS MIESTUI?

Visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose yra įsikūrę kino centrai „Forum Cinemas“. Tad ne išimtis ir Saulės miestu vadinami Šiauliai. Šiame kino centre vienu metu filmus žiūrėti gali tūkstantis žiūrovų, čia veikia penkios kino salės – tarp jų ir modernioji Digital 3D skaitmeninio kino salė.

Ką galima pamatyti ir įdomaus nuveikti „Forum Cinemas“ Šiauliuose?

„Forum Cinemas“ kino centre kiekvieną savaitę pristatomos įvairių žanrų kino premjeros. Repertuare – kino komedijos, filmai visai šeimai, trileriai, animaciniai filmai, nekomerciniai ir netradiciniai Europos ir kitų pasaulio šalių filmai, nuolat vyksta kino festivaliai.

Be to, kino centre jo lankytojus sudomina modernus kino baras, čia veikianti skanėstų parduotuvė. Čia galima užsisakyti išankstinius bilietus į vėlesnio repertuaro filmus, planuojamas pasaulinio lygio premjeras. Visus bilietus galima įsigyti internetu.

Kokie rudens-žiemos sezono filmai yra populiariausi „Forum Cinemas“ Šiauliuose?

Pastaruoju metu daugiausiai dėmesio sulaukia šie forum cinemas Šiauliai filmai – „Pavojinga jūra“, „Mielas Deividai“ ir „Kapitonė Marvel 2“. Pirmasis iš išvardintų filmų priklauso išgyvenimo trilerio žanrui. Jame pristatoma istorija apie tai, kaip linksmi buriavimo nuotykiai, plaukiant į Bermudus, virsta grėsmingomis ir šiurpiomis situacijomis, kai keršto troškimas viršija sveiko proto ribas.

Antrasis filmas priklauso siaubo filmų kategorijai. Jame pasakojama istorija apie tai, kaip komiksų piešėjas Adamas savo namuose susiduria su kadaise čia gyvenusio berniuko Deivido vaiduokliu, kuris veikia ne tik namų aplinkoje, bet ir kaip individualus profilis internete. Visai galimas dalykas, kad ši šmėkla trokšta paties Adamo mirties, įsiverždama į jo kasdienybę.

Ką Šiaulių „Forum Cinemas“ siūlo ištikimiesiems fantastikos mėgėjams?

Jaunieji kino žiūrovai visais laikais išlieka ištikimiausi fantastikos žanro gerbėjai. Tad nieko keisto, jei jaunimas nelieka abejingas ir įspūdingam fantastiniam filmui apie vieną galingiausių visatos gelbėtojų nuo pražūties – buvusią JAV oro pajėgų pilotę Kerolę Denvers.

Ji su kitomis dviem ypatingas galias turinčiomis herojėmis turi rasti atsakymus į klausimus apie tai, ką reikia daryti, kad visata išvengtų jai gresiančios katastrofos. Kaip trijulei pavyko tai padaryti, sužinosite pasižiūrėję šį filmą.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus