Žemiausias automobilis pasaulyje

Kiekvienas automobilis turi savo paskirtį. Vieni skirti vežti vaikus į mokyklą, kiti krovinius. Vieni skirti lenktyniauti, kiti gražiai atrodyti. Tačiau yra automobilių, kurie skirti pagerinti rekordus. Žinoma, pagalvojote apie greičio rekordus. Tačiau šis atvejis ne toks.

Šis automobilis oficialiai yra žemiausias pasaulio automobilis. Jo aukštis vos 48 centimetrai. Tiesa, tai nėra tik “bliūdas ant ratų”. Tai pilnavertis, važiuojantis automobilis, kuris pasiekia maksimalų 160 km/h greitį. Tiesa siekiant rekordo apie saugumą pagalvota nebuvo.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus