Trumpai apie tai, kas svarbiausia

paskolos internetuKiekvienas, kada nors kreipęsis dėl paskolos internetu, sutiks, kad tai be galo patogi finansinė paslauga. Didžiajai daliai žmonių imponuoja galimybė sutaupyti daug laiko, kurį reikėtų skirti kelionėms į kredito įmonių biurus, laukiant eilėse ar pildant sudėtingas „popierines“ formas. Internetu viskas vyksta kur kas paprasčiau. Apie tai, kaip paskolos suteikiamos virtualiuoju būdu, pasakoja vienos kredito įmonių darbuotoja Ramunė. Ji atsako į dažniausiai klientų užduodamus klausimus: kaip suteikiamos paskolos internetu nedirbantiems, ar paskolos internetu visa para teikiami kreditai ir ko jokiu būdu negalima užmiršti nusprendusiems bendradarbiauti su paskolų įmonėmis?

Kas gali pasiskolinti?

Kam suteikiamos paskolos internetu? Ramunė sako, kad dauguma kredito įmonių taiko panašius reikalavimus potencialiems savo klientams. Nesvarbu, ar skolinamasi internetu, ar tiesiogiai biure, žmonės, norintys gauti paskolą, turi „išpildyti“ tam tikras sąlygas. „Pirmas ir dažniausias klausimas, kurio sulaukiu konsultacijų metu, ar paskolos internetu bedarbiams teikiamos tomis pačiomis sąlygomis kaip ir dirbantiems žmonėms? Na, dauguma paskolų teikėjų skolina tik tiems žmonėms, kurie gali pateikti oficialią informaciją apie kas mėnesį gaunamas pajamas. Taigi paskolos internetu su uzstatu ar be jo, teikiamos dažniausiai oficialiai dirbantiems. Dėl bet kokių „išlygų“ reikėtų kreiptis tiesiai į aptarnaujančią įmonę. Negaliu kalbėti už visas paskolas teikiančias organizacijas.“. Kitas ne mažiau svarbus ir dažnas atvejis – paskolos internetu žmonėms, turintiems vienokių ar kitokių įsiskolinimų. Ramunė sako: „Nesvarbu, paskolos internetu iki 5000 eurų ar paskolos internetu iki 30000 – prieš patenkinant prašymą patikrinamas kiekvieno norinčio pasiskolinti asmens „finansinis bagažas“. Jei pastebimi anksčiau neįvykdyti finansiniai įsipareigojimai, tokio žmogaus šansai tapti klientu, deja, smarkiai sumažėja. Galima sakyti, čia vykdoma tam tikra „pasitikėjimo politika“.“.

Kredito prašymas – kad ir naktį…

Paskolos internetu iki 10000 ar daugiau eurų, kaip ir minėta, teikiamos tiems, kas atitinka bent minimalius kredito bendrovių reikalavimus. Internetas – daugeliui ta vieta, kur paraišką dėl paskolos užpildyti atrodo paprasčiausia. Viskas ko reikia – nesudėtinga registracija ir visiškai paprastas prašymo dokumentas. Konsultantė Ramunė sako, kad šias operacijas dažniausiai galima atlikti bet kuriuo patogiu metu – netgi naktį: „Virtualios kredito bendrovių sistemos veikia ir naktimis. Taigi jei kam nors ankstų rytą prisireikia užpildyti paraišką dėl kredito, galima tai atlikti. Atrodytų, kam gali prisireikti pasiskolinti tokiu paros metu? Nustebtumėte, kiek paraiškų įmonės sulaukia po darbo laiko pabaigos. Paskolos internetu anglijoje, Lietuvoje ar kaimyninėje Latvijoje… Jei žmonėms suteikiama galimybė pasinaudoti virtualia paslauga, tai jie padarys kada tik panorės. Naktis – ne išimtis.“.

Grąžinimo etapas

Kalbėdama apie tai, ko nederėtų pamiršti kredito bendrovių klientams, Ramunė pradeda: „Visi žinome, kad turime ne tik teises, bet ir pareigas. Žmonės, kreipęsi dėl kredito ir atitinkantys visus reikalavimus, gauną paskolą. Kitas etapas – kredito grąžinimas. Nors tai akivaizdu ir paprasta, iki šiol pasitaiko neatsakingai delsiančių, vengiančių pervesti įmokas. Noriu perspėti, kad sutarties sąlygas savarankiškai „koreguoti“ griežtai draudžiama. Tai reiškia, kad kredito grąžinimo aplinkybės iš anksto nustatomos, apibrėžiamos, o žmogus, gaunantis paskolą, su jomis sutinka pasirašydamas oficialų dokumentą. Parašas – patvirtinimas arba įsipareigojimas laiku grąžinti tai, kas pasiskolinta. Nesvarbu, ar skolinatės internete, ar biure, ar trumpąja sms žinute, kreditas – rimtas finansinis įsipareigojimas. Paskolos internetu – tai tie patys kreditai, kuriems galioja įprasti reikalavimai. Tačiau bijoti ar nerimauti nėra pagrindo – visiškai pakanka prisiminti savo atsakomybę grąžinti. Kaip ir sakiau pradžioje, nepamiršti ne tik savo teisių, bet ir pareigų.“.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus