Kaip atsikratyti spuogų

Šį vakarą gavau tokį mini prašymėlį iš vienos skaitytojos. Ji sakė, kad būtų įdomu paskaityti kaip panaikinti spuogus. Kaip ir ką tik rašiau, aš tikrai nepasakysiu (ir kažin ar kas pasakytų) kaip juos visiškai išnaikinti, bet bent jau duosiu patarimų, kaip juos bent truputi nuvyti nuo veido. Taip pat, parekomenduosiu produktų kuriuos naudoju pati ir manau, kad jie visai neblogai veikia. Taigi.. Pirmyn!
Pirmiausia reikia suprasti, kad mes, paauglės ir paaugliai, beveik visi pereiname spuogų etapą. Tai yra natūralus laikotarpis, kai mums sutrinka hormonų veikla. Todėl nereikia dėl to kompleksuoti (heh, reiktų įsikalti ir sau tai į galvą… dėl jų, nes iš patirties sakau, kad dauguma jų net nepastebi.

Kaip PAMAŽINTI spuogų kiekį ant veido?

1. Taigi, pirmas dalykas, kurį turi atsiminti kaip dainelę – jei neesi įsitikinusi, kad moki, niekada, NIEKADA nespausk spuogų pati. Pirma priežastis – spuogų gali atsirasti dar daugiau. Antroji – po tavo nesėkmingo bandymo pašalinti spuogą, gali likti randelių, nubrozdinimų, žaizdelių ar dėmių. O tu to tikrai nenori!

2. Kiekvieną dieną švariai nusiplauk veidą. Tai tikrai labai svarbu. Nesvarbu, ar tu dažaisi, ar ne. Ant mūsų veidų visada yra šiokių tokių nešvarumų, jie įsigeria į odą ir taip susidaro inkštirai. O jie taip pat, nelabai glosto mums širdį…

3. Stresas skatina spuogų atsiradimą, todėl stenkis kuo mažiau nervintis. Tai bus padės ne tik tavo nervų sistemai ir širdies veiklai, bet ir veido odai. Jei apturėjai nemalonų įvykį ir patyrei daug streso, nepamiršk užsitepti raminamosios kaukės. Daug jų galima nusipirkti Eurokose, už labai nedidelę kainą.

4. 1-2 kartus į savaitę naudok kaukę arba šveitiklį kuris pašalina negyvas odos ląsteles, gaivina bei drėkina odą. Svarbiausia nepersistengti. Jei šią kaukę naudosi dažniau negu rekomenduojama, gali ne sau padėti, o pakenkti.

5. Kaip žinome, daug panelių šiais laikais dažosi ir bando paslėpti savo netobulą veido odą. Taigi, jei tu viena iš jų, nenaudok riebios pudros. Ji užkemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti. Kiekvienai dienai tikrai nereikia daug pudros, todėl rekomenduoju BB Cream. Girdėjau puikių atsiliepimų apie šį Maybelline produktą. Galima įsigyti bet kuriame Droge bei Eurokose.

6. Jei spuogų daugėja ir daugėja, atsiranda pūlingi spuogai, cistos, nelauk išganymo ir kreipkis pas dermatologą. Jis tau paskirs tinkamą gydymą. Jei reikės spuogai nėra tokie baisūs, kreipkis pas kosmetologą, kuris tau padarys veido valymą ir odos būklė žymiai pagerės. Svarbiausia nedelsk.

Kaip atsikratyti spuogų

Mano odos priežiūros rutina.

1 žingsnis
Ziaja Eye Make-up Remover. Kaip jau supratot, akių makiažo valiklis. Užpilu jo ant vatos ir švelniai nuvalau viską ką turiu ant akių. Man patinka šis valiklis. Beje, jis puikiai tinka nešiojantiems kontaktinius lešius.

2 žingsnis
Clean&Clear Shine Control Daily Facial Wash. Puikus produktas turintiems riebią odą ir norintiems, kad ji neblizgėtų. Taip pat jis išvalo nešvarumus ir riebalų perteklių. Galima rasti bet kurioje Eurokos prekybos vietoje. Manau jį rastumėte net didžiuosiuose prekybos centruose.

3 žingsnis
Avon Clearskin Purifying Astringent Blackhead Clearing Formula. Ilgas pavadinimas… Produktas skirtas valyti inkštirams. Tiesiog užpili jo ant vatos ir valai veidą bei kaklą tol, kol naujas vatos gabalėlis bus visiškai švarus. Užsisakinėjau jį iš Avon.

4 žingsnis
Avon Clearskin Invigorating Cleansing Scrub. Šį produktą naudoju 1-2 kartus į savaitę. Galiu pasakyti tik tiek, kad šitas dalykas yra TOBULAS. Jis žiauriai fainai atšaldo odą, o kai jį nusiplauni oda atrodo tokia gaivi ir švelni. Tikrai rekomenduoju šį produktą.

Autorė: Ineta Vrublevskytė

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus