Greitas kreditas: kada galiu tikėtis šį gauti?

greitas kreditasNei vienas negalime būti tikri, jog vieną dieną į mūsų duris nepasibels finansinės problemos ir akiplėšiškai pareikš, jog ketina ilgiau užsibūti. Ne kiekvienas turime nelaimėje padėti galinčius draugus ar artimuosius, tad greitas kreditas tokiu atveju kai kuriose situacijose tampa vienintele išsigelbėjimo priemone. Net jei ir nesate asmeniškai susidūrę su tokia paslauga, neabejotinai girdėjote, jog greitųjų kreditų išdavimo sąlygos prieš kurį laiką buvo gerokai sugriežtintos. Pokyčiai buvo būtini norint ne tik užbėgti už akių nesąžiningoms greitųjų kreditų bendrovėms, bet ir sumažinti išduodamų paskolų skaičių asmenims, nepajėgiems šių grąžinti. Taigi, kam gali būti išduodamas greitas kreditas?

Amžiaus limitas. Potencialus greitojo kredito gavėjas turi būti pilnametis, tačiau ne vyresnis nei 70 metų. Tokio amžiaus asmenys yra pajėgūs atsakyti už savo veiksmus ir teoriškai turi finansines galimybes grąžinti skolą. Aišku, asmuo privalo būti veiksnus, jog suvoktų, kokią atsakomybę suteikia parašas ant paskolos sutarties.

Finansinės galimybės. Asmuo, norintis gauti greitąjį kreditą, privalo gauti pakankamas pajamas, kurios, atliekant paskolos paraišką, turi  būti matomos Sodros duomenų bazėse (vokeliuose gauti atlyginimai, savaime suprantama, nesiskaito). Nustatytas toks minimalus pajamų „laiptelis“, kurio teoriškai turėtų pakakti ir įmokos grąžinimui, ir pragyvenimui. Aišku, net ir atitikimas numatytiems finansiniams reikalavimams negarantuoja, jog žmogus sąžiningai vykdys prisiimtus įsipareigojimus. Kalbant apie greituosius kreditus, labai svarbią vietą užima žmonių sąmoningumas.

„Švari“ finansinė istorija. Prieš keletą metų nesumokėta sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas ar vengimas grąžinti anksčiau pasiimtą greitąjį kreditą gali tapti priežastimi, dėl kurios paraiška naujai paskolai gauti bus atmesta. Tiesa, tokia finansinė dėmė gali turėti kur kas rimtesnes pasėkmes: dėl neįvykdytų finansinių įsipareigojimų komerciniai bankai dažnai užtrenkia duris asmenims, norintiems gauti būsto ar kitos rūšies paskolą.

Sutuoktinio vaidmuo. Nenustebkite, jog greitas kreditas nebus išduotas dėl to, jog jūsų antroji pusė turi neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Tai – vienas iš neseniai įteisintų greitojo kredito išdavimo pokyčių. Juk dažnoje šeimoje finansai yra bendri: ne tik naudojamasi bendrais pinigais, bet ir sukama galvą, kaip grąžinti turimas skolas.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus