Gražūs dantys – raktas į sėkmę?

estetinis plombavimasAr estetinis plombavimas – geras sprendimas? Ar apsilankius odontologijos klinikoje verta apie tai kalbėti su gydytoju?

Apie kilimą karjeros laiptais

Graži šypsena ne visada garantuoja aukščiausius pasiekimus. Juk svarbu ir tai, kokia žmogaus veiklos sritis, kokie siekiai, būdo bruožai ir t. t. Bet sutikite – tvarkinga išvaizda yra savaime suprantamas dalykas. Tai nereiškia, kad pretenduojant į kokią nors darbo vietą privalu atrodyti kaip ruošiantis į modelių atranką. Bet sutinka pagal išvaizdą, bet palydi pagal protą – ši liaudies išmintis puikiai tinka ir dabartiniais laikais.

Kilti karjeros laiptais – nebūtinai šypsantis? Lyg ir logiška, tačiau šypsena žmogui duota ne šiaip. Šypsena yra tarsi raktas į pasaulio gerovę. Ir tikrai maloniau, kai pasikvietęs vadovas užduotis dėsto ne susiraukęs, o geranoriškai. O jeigu jūs vadovaujate įmonei, darbuotojai taip pat turės daugiau motyvacijos, jeigu viskas vyksta ne „rimbo“ principu.

Taigi, nuoširdumas, šypsena yra svarbu. Netgi labai.

Odontologija ir estetika

Ką daryti, jei dantys atrodo neestetiškai? Reikėtų apsilankyti odontologijos klinikoje. Profesionalai pasakys, ar konkrečiu atveju reikalingas estetinis plombavimas. Jei taip, sutarsite, kada ir kaip. Net ir aplūžę, patamsėję dantys padengiami specialiai tam skirtomis plombomis (kompozitinėmis). Jos pritaikomos ne „ai, tiks“ principu, o atidžiai taikant pagal dantų spalvą.

Kaip jau aišku, odontologija ir estetika – vienos temos nariai. Juk dantų pavertimas gražiais, lygiais, natūraliai baltais – odontologų nuopelnas.

Sveikata

Neabejotinas faktas, kad odontologija yra gydymo sritis. Estetinis plombavimas – procedūra, kurios pavadinimas jau sufleruoja, apie ką suksis kalba. Tačiau kai kurie kiti gydymo metodai orientuoti labiau į dantų funkcionalumo išlaikymą ir pagerinimą. Tiesa, vis tiek yra sąsajų ir su estetine dalimi.

Kad odontologija susijusi su bendra sveikatos būkle, taip pat nereikia įrodinėti. Pavyzdžiui, prieš kai kurias operacijas netgi būtina susitvarkyti dantis. Ir tikrai ne dėl grožio.

Šypsotis verta ir… neskauda?

Estetinis plombavimas ir kitokie odontologų kompetencijos „vaisiai“ susiję su darbu, karjera – apie tai jau rašėme. Dantys ir organizmo būklė – taip pat pristatyta tema. O kaip manote, kas lemia pačių odontologų kompetenciją? Mokslas, praktika ir tolesnis tobulinimasis. Juk ne be reikalo vyksta profesiniai seminarai.

Galiausiai pasakysime štai ką: šypsotis verta ir, jei dantys sutvarkyti, neskauda. Tai malonu.

 

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus