5 paslaptys, kad mažas vonios kambarys taptų didesnis

vonios kambarysItin dažna problema butuose ir ne tik – mažas vonios kambarys. Atrodo, jog čia norisi paslėpti tiek daug daiktų, o viskas nė pro kur netelpa. O ką jau kalbėti, kad norėtųsi ne tik vonios, kurioje sukrauti visi asmeniniai daiktai, bet dar it nedidelės erdvės spa procedūroms. Tačiau išeitis visuomet yra. Iš tiesų tinkamas daiktų panaudojimas ir keletas paprastų triukų gali suteikti daugiau erdvės kambariui ir padaryti jį gerokai jaukesniu.

1. Paprasčiausi elementai. Kartais sunku net patikėti, bet netgi vonios raštai gali turėti įtakos Jūsų kambario įvaizdžiui. Teisybės dėlei verta paminėti, jog kartais ne toks mažas kambarys atrodo mažiukas dėl pasirinkto prasto interjero. Paprastas patarimas – stenkitės, kad plytelės ar kiti ornamentai nebūtų padalyti į dideles erdves. Kuo mažesni plytelių gabalėliai, tuo jaukesnė ir didesnė atrodo vonios patalpa.

2. Taupome erdvę. Labai dažnai vonioje ant sienų mėgstame prikabinėti stambių lentynų, keletą laikiklių ir kitų smulkmenų. Specialistai pastebi, jog per daug nuo sienų išsikišę daiktai pavagia nemažai vietos iš vonios erdvės. Todėl geriausiai rinktis kuo labiau prie sienų prigludusius daiktus. Tame tarpe ir neatsikišusį veidrodį, kuris ne tik atrodys stilingai, bet ir suteiks daugiau judėjimo laisvės vonios kambaryje.

3. Apgalvokite įėjimą. Vienas paprasčiausių būdų, kaip padaryti, kad vonios kambarys būtų kiek didesnis – pasirūpinti  protingai įrengtomis durimis. Jei įsirengsite duris, kurios atsiveria į kambarį, galite iš savęs atimti gerus 25 centimetrus vonios erdvės. Atsisakykite šios minties ir mėgaukitės didesne vonia. Be to,  pasirinkus į išorę atsidarančias duris, durų vidinę pusę galėsite išnaudoti pakaboms.

4. Langas į erdvę. Dažnai žmonės vengia vonioje įrenginėti langą, nes bijo, kad bus pažeistas jų privatumas. Tačiau turint mažą vonią – langas gali būti labai geras sprendimas. Nors jis vietos daugiau ir nesuteikia, bent jau erdvesnės vonios įvaizdį jis kuria meistriškai.

5. Šviesa ir iliuzijos. Kuo daugiau dirbsite su tinkamais baldų ir spalvų pasirinkimais, tuo didesnis vonios kambarys atrodys. Vienas geriausių sprendimų – pasirinkti šviesių spalvų lubas ir spindinčias grindis. Tokie akcentai padarys vonios kambarį aukštesniu ir padės jaustis vonioje geriau. Be to,  nepamirškite pasinaudoti atspindžiais ir tinkamai balta šviesa – visa tai padės atrasti vonioje dar  daugiau vietos.

Vienas komentaras “5 paslaptys, kad mažas vonios kambarys taptų didesnis”

  1. Sienines spintos

    Jan 21. 2016

    super straipsnis. Mano namuose vonios kambarys yra labai mažas, todėl labai naudingi patarimai, kaip padaryti, kad išnaudoti visą erdvę, kad ir kokia nedidelė ji būtų. Pas mane dar yra sieninė spinta, kuri padeda sutaupyti erdvė, nereikia papildomų spintelių ar lentinėlių, kurios užima erdvę. Tai labai geras išradimas.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus