5 dovanų idėjos bet kokiai progai

dovanaKą padovanoti? Ką nupirkti? Kur gauti? – tokie klausimai kyla prieš visus artimų žmonių gimtadienius, vestuves, Kalėdas ir kitas šventes, kurių metu davanojamos dovanos. Dovanų idėjos mėtosi pakampiais, sklando internete, bet dažnai sugaištame daugiau laiko jų ieškodami, nei galvodami patys. Nevarginsime jūsų ir galvoti neliepsime. Tai padarysime už jus. Liks tik išsirinkti. Pristatome 5 dovanų idėjas, kurios tinka bet kokiai progai ir bet kam:

  1. Šokių kilimėlis kompiuteriniams šokių žaidimams – tai nuostabi dovana šokti mėgstančiam (kaip ir tinginiauti) žmogui. Aišku, namuose reikia turėti kompiuterį, kuriame instaliuojamas šokių žaidimas.
  2. Nevystančios gėlės – plastmasinės gėlės su saulės baterija, nuo kurios judami sparneliai ir atrodo, kad gėlė yra gyva. Laistyti nereikia, tik nuvalyti dulkes. Tinka žmonėms, kurie nemėgsta tvarkytis ir auginti tikrų gėlių.
  3. Saulės energijos įkroviklis telefonams – tai nedidelis prietaisas su saulės energija pakraunama baterija prie kurios galima prijungti skirtingus jungiklius ir įkrauti savo mobiliuosius telefonus, MP3 grotuvus, žaidimų konsoles ir t.t. Tinka visiems, kas pamiršta pasikrauti savo telefonus.
  4. Grilio rinkinys – tai universali dovana visiems. Ir tiems, kurie mėgsta gaminti, ir kurie ne (bus proga pradėti), ir vyrams ir moterims. Rinkinius dažniausiai sudaro prijuostės, mentelės, žnyplės ir kiti kepimui ant grotelių reikalingi įrankiai. Dovana gali būti dovanojama ištisus metus, gali būti komplektuojama su receptų knyga.
  5. Laikrodžiai – nesenstanti dovana, tačiau ši sritis yra labai plati, nes tam tikrais atvejais dovanojami rankiniai laikrodžiai, taip pat sieniniai laikrodžiai, staliniai laikrodžiai ir žadintuvai. Skiriasi jų formos ir idėjos, tačiau jų galima atrasti visoms progoms. Tai universali dovana, kurios niekada nebūna per daug.

Čia tik kelios dovanų idėjos, kurios vis dar gali nustebinti jūsų mamą, tėtį, brolius, seseris, draugus, sutuoktinius ir vaikus, taip pat kolegas ir mažai pažįstamus žmones. Nesvarbu, kokio jie amžiaus, išsilavinimo. Tik į humoro jausmą reiktų atsižvelgti…

Yra viena dovana, kuri nustebina visada – per daug į vokelį įdėtų pinigų, nei yra priimta. Pavyzdžiui, vietoj 100 litų – 330. Jubiliatas iš karto stebėsis, kodėl tokia suma, o ne standartiškai – 100 ar 200 litų?..

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus