Viskas, ko reikia katėms

Katės ir šunys yra geriausi žmogaus draugai, kurie ne tik suteikia namams jaukumo, žavesio, bet ir myli savo šeimininkus labiau už viską. To pasekoje privalome jiems atsidėkoti ne tik savo dėmesiu, bet ir geriausiomis priemonėmis, kurios yra reikalingos gyvūnui. Nėra sunku atspėti, kas gyvūnui tinkamiausia ir labiausiai patinka, nes dažniausiai ant pakuotės būna pavaizduota, kokiai katei tinka, mažai ar didelei, dėl to ir suklysti sunku. O ar patinka galime matyti iš to, kaip gyvūnas džiaugiasi gavęs daiktą, ar juo naudojasi. Gyvūnai yra paprasti ir dažniausiai nori su mumis komunikuoti. Aptarkime, kokius guolius ir kraiką rinktis yra geriausia.

Guoliai katėms, kuris iš jų tinkamiausias mano katei?

Kaip ir daugelio produktų gyvūnams, guolių pasirinkimas yra didelis. Galima rinktis įvairių dydžių, formų, spalvų ir minkštumų guolius katėms, tačiau aptarkime, kokį išsirinkti yra geriausia. Užsukite į www.alphazoo.lt guoliai katėms, ten išsirinksite geriausią guolį.

  • Kaip jau žinome, katės pramiega pusę paros laiko, dėl to labai svarbu, jog jų guolis būtų ne tik patvarus, gražus, bet ir patogus, jog katė rinktųsi laiką leisti jame, o ne ant palangės. Tačiau ir tam yra išeitis, nes galima rasti pakabinamus guolius, kuriuos lengva pakabinti ant radiatoriaus, kur katei yra patogiausia. 
  • Svarbu rinktis guolį, kuriame bus šilta, nes katėms patinka šiluma. Geriausias yra iš vilnos, pūkinis ar su papildoma pagalvėle, ant kurios katė gali ilsėtis ir miegoti, nes toks jos mėgstamiausias veiksmas.
  • Rinkitės Alphazoo guolius katėms, nes jie yra pagaminti Lietuvoje, pagal specialų užsakymą ir rankų darbo, dėl to aukščiausia kokybė yra garantuota.
  • Jei turite daugiau nei vieną katę galite rinktis guolį, kuris yra didelis ir dvi katės tikrai jame telpa. Jei katės draugauja tarpusavyje, šis guolis tik dar labiau sustiprins jų draugystę.

Žinoma, pasirinkimas yra gan didelis, tačiau visi guoliai yra kokybiški, svarbiausia, kad patiktų pačiam augintiniui ir jis guolyje galėtų gerai jaustis. Taip pat kitas labai svarbus katėms dalykas yra kraikas, o geriausias kačių kraikas čia. Šis kraikas yra natūralus, ekologiškas, dėl to nesukelia papildomų alergijų. Jei domina gyvūnų prekės užsukite į internetinę parduotuvę ir viską rasite su paaiškinimais.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus