Virtualios realybės kambariai – variantas, ieškantiems galimybės gimtadienio šventę praleisti kitaip

VR

Šiandien didmiesčių gyventojai pramogų sektoriaus pasiūlymų gausa skųstis tikrai negali – pradedant kino teatru seansais ir baigiant virtualios realybės kambariais. Jei pirmasis ir panašūs variantai daugeliui yra pažįstami iki skausmo kone kiekvienam, tai antrasis gali sukelti susidomėjimą daugeliui, dar iki šiol nesusipažinusiems su šia pramoga. Virtuali realybė – dirbtinė aplinka, kuri suprojektuojama naudojant specialią kompiuterinę įrangą. Šis procesas yra taip ištobulintas, jog žmogus, užsidėjęs virtualios realybės akinius, praranda tikrovės suvokimą ir, atrodo, persikelia  į kitapus ekrano vykstantį veiksmą. Skamba neįtikėtinai, tačiau tu, atrodo, jauti  už nugaros sėlinantį priešą, pasukęs galvą matai pasakiškus vaizdus, patiri jausmą analogišką realiam kopimui į aukštą kalną ar atlieki bet kurį kitą veiksmą kaip vieno ar kito kompiuterinio žaidimo herojus! Tokios pramogos Kaune sulaukia susidomėjimo ne tik kaip eilinis laisvalaikio leidimas būdas, bet ir kaip galimybė kitaip praleisti savo gimtadienio šventę.

VRMatrica.ltatstovai, paprašyti apibūdinti, kaip atrodo tipinis virtualios realybės žaidimų kambario lankytojas, kuriam tokia pramoga būtų būdas idealiai praleisti savo gimtadienį, nei amžiaus, nei lyties išskirti negali. Analogiškos pramogos Kaune sulaukia dėmesio iš įvairaus amžiaus vyriškos bei moteriškos auditorijos. Virtualios realybės kompiuterinių žaidimų pasirinkimas platus, tad galima rasti tinkamiausią variantą tiek įtemptų karinių ar siaubo, tiek ir nuotykių ar loginių žaidimų mėgėjams. Gimtadieniu virtualios realybės kambariuose bus patenkinti ir trokštantys aštrių potyrių, ir norintys pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais.

Kodėl gimtadienis žaidžiant virtualios realybės žaidimus yra vertas dėmesio?

  • Nereikia sukti galvos, jog gimtadienio šventė bus nuobodi pačiam šventės dalyviui ar jo svečiams. Tai – gana nauja pramoga, dar nespėjusi pabosti.
  • Tai – universali pramoga, tinkanti įvairaus amžiaus žmonėms. Sužavėti lieka net amžinai nepatenkinti ir prieš visą pasaulį protestuojantys paaugliai!
  • Virtualios realybės žaidimus vienu metu gali žaisti ribotas skaičius žmonių, tačiau ir likusiesiems, užimantiems stebėtojo vaidmenį, tikrai nuobodžiauti neteks. Specialiai šventėms yra atskirta erdvė, kurioje galima patogiai įsitaisyti ir skanauti atsineštus užkandžius bei gėrimus. Ne gana  to, visas veiksmas, kuriame dalyvauja virtualios realybės akinus užsidėjusieji, matomas ekrane, tad likusieji šventės dalyviai gali viską stebėti ir linksmai aptarinėti savo draugų veiksmus bei emocijas.
  • Gimtadienio šventimo faktas už namų ribų reiškia, jog neteks sukti galvos dėl tokių buitinių rūpesčių kaip sujauktų namų tvarkymas po šventės.

Virtuali realybė – pramoga, tinkanti paįvairinti tiek eilinį savaitgalį, tiek ir būdas originaliai atšvęsti gimtadienį.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus