Vibratoriai – kaip pasirinkti teisingai?

Jei vis svarstote, kaip pagyvinti seksualinį savo ar savo ir partnerio gyvenimą, tikriausiai pagalvojate apie sekso žaisliukus. Beje, ar žinojote, kad populiariausios visų laikų sekso prekės yra vibratoriai? Keturios iš penkių sex parduotuvėse nuperkamų prekių yra būtent jie. Todėl pasigilinsime į jų asortimentą ir padėsime jums geriau išsirinkti. O galbūt vibratorių norite padovanoti mylimajai? Tuomet skaitykite.

Funkcijos. Vibratorius paprastai priimta skirstyti į tris rūšis: tai klasikiniai, stimuliuojantys klitorių bei G tašką stimuliuojantys sekso žaisliukai. Klasikinis vibratorius labai panašus į vyro daikčiuką – jis sukurtas taip, kad atkartotų jo linkius ir sukurtų realaus sekso pojūčius. Klasikinis vibratorius neturi jokių papildomų antgalių, todėl veikia „į“ – „iš“ principu. Tuo tarpu klitorinis vibratorius drauge stimuliuoja ir vaginą, ir klitorį. Daugelis moterų malonumą jaučia tik tada, kai stimuliuojamas ir klitoris, taigi įsigijusios tokį vibratorių tikrai nenusivilsite. Šis vibratorius būna su antgaliu, panašiu į kiškučio ausytes, todėl dažnai būna pavadinamas būtent kiškučio vardu. Trečiasis tipas – tai vibratorius, kuris drauge stimuliuoja ir G tašką. Šių vibratorių galiukas šiek tiek užlenktas.

vibratoriai

Techninės savybės. Pagalvokite, kas jums svarbu. Galbūt gyvenate ne viena ir jums išties aktualu, kad vibratorius veiktų tyliai. O galbūt juo naudositės duše? Todėl turėtumėte pasidomėti, ar šis vibratorius yra atsparus vandeniui, ar jį galima naudoti po tekančiu dušu, panardinti vonioje ir taip toliau. Vibratoriai tinka naudoti su lubrikantais, tačiau ne visi jie pasižymi visišku atsparumu drėgmei. Taip pat svarbu stimuliacija: ar mėgstate švelnesnę, ar intensyvesnę? Rinkitės vibratorių su bent keliais veikimo režimais. Pagalvokite, kokios savybės dar gali būti svarbios.

Kaina. Vibratorių kainos – labai įvairios. Tačiau pradžiai nepirkite paties brangiausio ar pigiausio – pakaks vidutinės kokybės vibratoriaus, kuris kainuoja apie 150 litų.

Medžiagos, iš kurių pagaminta. Kainą lemia medžiagos, iš kurių pagamintas vibratorius. Teigiama, kad geriausi žaisliukai yra silikoniniai. Silikonas – tvirta, minkšta, alergijų nesukelianti, santykinai sterili ir patikima, ilgaamžė, net medicinoje naudojama medžiaga. Tačiau moteriškieji žaisliukai gaminami ir iš kitų medžiagų, dėl to galėsite mėgautis dar intensyvesniais pojūčiais: pavyzdžiui, iš specialios rūšies stiklo pagamintus vibratorius galima pašildyti ar atšaldyti.

Dydis. Vibratoriai paprastai gaminami nuo 15 cm iki 23 cm ilgio. Įvairus ir jų storis. Tačiau nesirinkite paties didžiausio ir storiausio vibratoriaus. Nors skamba kiek keistai, jis gali būti per didelis ir sukelti nemalonių pojūčių, taigi bus paslėptas giliausiame spintos kampe ir ten gulės nenaudojamas. 17-18 cm ilgio vibratorius – universalus, tad tiks kiekvienai damai.

Spalva. Bene mažiausiai įtakos daro vibratoriaus spalva. Jums bus pasiūlyti kūno spalvos, metalinio atspalvio, juodi, balti ar ryškiaspalviai vibratoriai. Rinkitės patraukliausią ir dailiausios jums formos prekę, kad intymūs žaidimai taptų dar smagesni.

Vienas komentaras “Vibratoriai – kaip pasirinkti teisingai?”

  1. K

    Jan 16. 2014

    galima ne tik klasikiniu , bet ir analiniu vibratoriu prisirinkt .. ko tik nera siam erotikos pasaulyje..

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus