Vaškas depiliacijai: kokį pasirinkti?

Taip, plaukelių depiliacija vašku gal ir ne pati smagiausia procedūra. Bet, jeigu gerai suprasite, kokio tipo vaškas vienu ar kitu atveju yra tinkamiausias – šį procesą tikrai paversite pakenčiamu. Nors visi vaškai turi vieną vienintelį užduotį – pašalinti nepageidaujamus plaukus, tačiau kiekviena produkto rūšis gali labai skirtis.

Vaškas depiliacijai paprastai būna dviejų rūšių: minkštasis ir kietasis. Šiuo metu prekyboje ir paslaugų vietose dar galima išvysti ir kiek įdomesnių būdų, pavyzdžiui, depiliacija cukrumi, vaisiais ar net šokoladu.

Depiliacija – vienas populiariausių būdų, šalinant nereikalingus kūno plaukus. Tai greitai, patogi ir sąlyginai nebrangi procedūra, kurią galite atlikti tiesiog savo namuose. Tam, kad depiliacinis procesas būtų kuo sklandesnis, labai svarbu atrasti sau tinkamiausią vašką.

Vaškas depiliacijai būna:

1.  Šiltas ir minkštas. Jis pagamintas iš dervos arba grietinėlės ir naudojamas kartu su depiliacinėmis juostelėmis. Jį reikia pašildyti, kad suminkštėtų ir plonu sluoksniu tepti ant odos. Toliau dedama juostelė ir laikoma, iki kol vaškas išdžiūsta. Nuplėšus juostelę – plaukeliai greitai ir efektyviai pašalinami. Šis vaškas tinka didesniems odos plotams (pavyzdžiui, kojoms), yra pigesnis už kietąjį, nenudegina odos. Jo trūkumai: reikia papildomai pirkti depiliacines juosteles, labiau skauda ir tikėtina, kad oda bus sudirginta.

2.  Šiltas ir kietas vaškas. Jis veikia be juostelių, nes užtepus jo ant jo odos ir sulaukus, kol sukietės – jis veikia kaip pati juostelė. Tai švelnesnis ir mažiau skausmingas plaukelių šalinimo metodas. Iš trūkumų verta paminėti, kad procedūra ilgesnė, šį vašką reikia šildyti iki žymiai aukštesnės temperatūros, nei minkštąjį.

Kiti metodai:

1.  Depiliacija cukrumi. Šis plaukelių šalinimo būdas žinomas dar nuo 1900 metų. Plaukeliai šalinami, prieš tai juos padengus specialia, iš natūralių ingredientų pagaminta, pasta. Tai labai švelnus plaukelių šalinimo metodas, kuris paprastai nepažeidžia odos ir nesukelia skausmo. Vašką reikia kaitinti, o ši pasta dedama tiesiog ant kūno, esamoje kambario temperatūroje.2.Depiliacija vaisių ar šokolado vašku. Šie metodai primena kietąjį vašką. Tokia depiliacija yra naudinga, nes vaškuose gausu antioksidantų. Jie drėkina, minkština odą. Tinka jautrios odos savininkėms.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus