Vasara atėjo – pėdos į laisvę!

Pagaliau laukta vasara jau galime džiaugtis ir mes. Šiltėjant orams, iš spintų išsitraukiame plonesnius drabužius bei atviresnę avalynę. Tačiau pasirinkus vasarišką avalynę, galime pastebėti ir nedidukę „staigmenėlę“ – įaugęs nagas, nuospaudos ar grybelis. Šias bėdas gali išspręsti medicininis pedikiūras, kuris suteiks ne tik gražius, bet ir sveikus nagus.

Pedikiūras svarbus ir sveikatai

Svarbu yra žinoti tai, kad pedikiūras skirtas ne tik norint turėti estetinę išvaizdą, bet ir sveikus nagus. Apie pedikiūrą išskiriami tokie faktai:

  • norint turėti sveiką, elastingą bei švelnią pėdų odą, reikia bent kartą į mėnesį apsilankyti pas pedikiūro specialistą. Šios procedūros metu pašalinami padų negyvosios odos ląstelės.
  • Pedikiūro dėka, dingsta nuospaudos bei mažiau trūkinėja tarpupirščiai.
  • Reguliarus pedikiūras padeda išvengti įvairiausių pėdų bei nagų infekcijų.
  • Pedikiūro metu naudojami geliai bei aliejukai minkština pėdas.
  • Pedikiūro metu atliekamas masažas gerina kraujotaką.

Kaip atliekamas medicininis pedikiūras?

Medicininis pedikiūras skiriasi nuo klasikinio. Gydomajame pedikiūre nenaudojamas vanduo, kadangi nenorima platinti pėdose esančių infekcijų. Visas dėmesys skiriamas frezoms, kurios ne tik dailina, bet ir skatina sveikų pėdų bei nagų būklę.

Procedūrą vyksta šiais etapais:

  • specialistas apžiūri ir įvertina pėdų ir nagų būklę
  • pasirinkdamas specialią frezą, specialistas nušveičia kojų padus
  • po nušveistų padų, pereinama prie nagų plokštelių
  • apžiūrimos odeles, jos tinkamai sutvarkomos bei patepamos aliejukais
  • atliekamas pėdų masažas, oda praturtinama drėkinančiu kremu
  • kojų nagai nulakuojami specialiu laku, kuris praturtintas vitaminais bei baltymais
  • kojų nagai nulakuojami dekoratyviniu laku ( kliento prašymu )

Gydomąjį pedikiūrą atlieka specialistas, kuris turi podologo išsilavinimą, vien dėl to, nes pedikiūras atliekamas nagams bei pėdoms, kurios turi infekcijų.

Ar įmanomas pedikiūras turint nagų grybelį?

Nagų grybelis yra itin nemaloni infekcija. Jos metu pasikeičia ne tik nago struktūra, bet ir jaučiamas nuolatinis skausmas mūvint uždarą avalynę. Pasirinkus medicininį pedikiūrą, jis padės ne tik fiziškai apdoroti nago paviršių, bet ir gydys šią infekciją.

Turint nagų grybelį, pedikiūras atliekamas taip: pėdos dezinfekuojamos ( tam, kad išvengti kitų nagų užsikrėtimo ). Šiurkščias vietas ( pavyzdžiui padus ) tepama geliu, kad tos vietos suminkštėtų. Su specialia freza ( galima ir pemza ), pašalinama negyvos odos ląstelės. Tuomet, įvertinus kojų nagų situaciją, sutvarkoma bei atstatoma nagų būklė. Atlikus visus šiuos punktus, pereinama prie drėkinančių kremų ir aliejukų. Ju tikslas suminkštinti, atgaivinti, pamaitinti pėdas, kojų nagus bei odeles. Procedūros gale, kojų nagai nulakuojami specialiu laku, kuris prisotintas kaliu bei įvairiausiais vitaminais, kurie stiprina nago plokštelę. Žinoma, jeigu klientas pageidauja, nagas padengiamas ir dekoratyviniu laku.

Svarbu nepamiršti to, kad gydomąjį pedikiūrą reikėtų atlikti reguliariai ( specialistas praneš kas kiek laiko procedūra turėtų būti kartojama ). Ir atsiminti tai, kad net menkiausios sveikatos bėdos gali virsti didelėmis! 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus