Vakarinės suknelės puotai: ilgos ar trumpos?

vakarinės suknelėsNet jei ir nesate aukštuomenės atstovė, o apie Vienos balių esate tik skaičiusi populiariuosiuose žurnaluose, bent kartą gyvenime tikrai išsiruošite į pokylį. Jeigu ne į savo organizuojamą, tai bent į draugės vestuves. Ir turbūt pirmas klausimas, kuris toptels galvoje bus tikrai ne kokią dovaną išrinkti, o tikriausiai pulsite šukuoti internetą, kuriame tikėsitės pamatyti bent jau savo svajonių vakarinės suknelės pavyzdį.

Kad viskas pavyktų visų pirmiausia turėsite susidėlioti visus taškus ant „i”. Didžiausia dilema kada nors kilusi moterų tarpe dėl suknelės, neabejotinai yra sprendimas, kokio ilgio ją pasirinkti. Neretai vyresnio amžiaus moterys linkusios manyti, jog trumpos ar kelius siekiančios suknelės tinka tik jaunoms merginoms. Tai visiškai netiesa. Kaip ir jaunų merginų postringavimai, jog ilgas sukneles renkasi tik tos, kurių kojos negražios. Esti ir tokių nuomonių, jog ilgos suknelės daugiau niekur kitur neužsivilksi tik iškilmingame vakare ar vestuvėse, tad reikia pulti kūliais ir rinktis tik žeme besivelkančią suknią. Mano nuoširdus patarimas būtų daryti taip, kaip pačios norite ir nesižvalgyti į kitas ar juolab neklausti draugės (jeigu ši žygiuos kartu į vakarėlį). Mat jei pati jaustitės gerai, tai ir aplinkinaii tai pastebės.

Kita vertus, jeigu puota ar pokylis išties aukšto lygmens, neapsieitsite be ilgos vakarinės suknelės. Čia kaip asmens kodas, be kurio negalite išeiti iš namų. Ilga suknelė simbolizuoja aukštuomenę, erudiciją, eleganciją. Tad tikrai neapsiriksite, jeigu pasirinksite kojas dengiančią suknią. Verta pažymėti, jog ir į ne visas vestuves teks apsivilti ilgą suknelę. Kai kurios didžiosios draugės dienos proga galite išgirsti prašymą, jog nedrįstumėte vilkėti ilgos suknelės. Ir viskas tik dėl nelemto tos ilgos suknelės grožio.

Tuo metu, jeigu žygiuojate į kokteilių vakarėlį, ilgos suknelės tikrai nepatartina vilkėti. Tiesiog atrodyiste, kaip ne čia patekusi. Trumpa suknelė tarsi pati kalba už save ir sako, jog yra neįsipareigojanti, tačiau tuo pačiu pabrėžia, jog atėjote ne į bulvių lauką.

Taigi, amžinasis klausimas: ilga ar trumpa, gulės jūsų galvoje, kol pati nenuspręsite, kokios norite ir be abejo, kokia tiktų prie rengiamos puotos masto. Neabejotinai vakarinės suknelės pasirinkimas yra kur kas opesnis, nei išrinkti dovaną.

Vienas komentaras “Vakarinės suknelės puotai: ilgos ar trumpos?”

  1. Sukneles internetu

    Jul 21. 2015

    Tikrai naudinga informacija reiks nebijoti apsiprekinti internetu

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus