UNIVERSALUSIS LINO AUDINYS – ĮVAIRIEMS SIUVIMO PROJEKTAMS

Audinių parduotuvė – vieta, kurioje dar nebaigus vieno siuvimo projekto, kyla begalės idėjų kitiems projektams. Audinių parduotuvėse galima rasti įvairiausių natūralaus, dirbtinio bei sintetinio pluošto audinių, tačiau šiandien dėmesį skirsime audiniui, kuris mūsų krašte yra itin populiarus bei plačiai naudojamas. Ar žinote, koks tai audinys? Žinoma, tai ne kas kitas, kaip augalinės kilmės audinys, žinomas lino vardu!

Linas – tobulas audinys rūbams siūti

Linas, garsėjantis, kaip audinys, kuris greitai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti bei nesukelia alergijos, pelnytai gali būti vadinamas tobulu audinių rūbų siuvimui. Iš šio audinio pagaminti rūbai be jau išvardintų privalumų taip pat yra labai praktiški, visiškai nereiklūs priežiūrai bei visada madingi.

Iš lino audinio pasiūti rūbai idealiai tinka visiems žmonėms, įskaitant turinčius itin jautrią, į alergijas linkusią odą. Šis audinys taip pat dažnai yra pasirenkamas ir siuvant vaikiškus rūbus – čia jo tinkamumas odai yra itin svarbus veiksnys. Specialistai lininius rūbus dėvėti rekomenduoja ir žmonėms, sergantiems atopiniu dermatitu, egzema ir pan. odos ligomis. Hipoalergiškasis linas puikiai sugeria prakaitą, itin greitai džiūsta ir, kaip žinia, gerai veikia ir kaip natūralus antiseptikas.

Linas, kaip audinys, yra labai stiprus, todėl iš jo pasiūti rūbai yra ilgaamžiški bei tvirti. Pažymėtina, kad net ir dažnai skalbiami lininiai drabužiai neblunka, nepraranda savo formos, tačiau minkštėja ir tampa dar patogesni dėvėti. Lino rūbai puikiai tinka žmonėms, kuriems nėra svetinamos tvarumo idėjos ir kurie vertina kokybiškus bei patogius rūbus.

Linas – nepamainomas vonios bei saunos atributams gaminti

Dėl savo gebėjimo puikiai sugerti drėgmę, „kvėpuoti“, nekeisti formos ir kt. niuansų linas plačiai yra naudojamas ne tik viršutiniams rūbams siūti, bet ir tokiems nuo vonios bei saunos neatsiejamiems gaminiams, kaip kepuraitės, rankšluosčiai, chalatai ir t. t., gaminti.

Linas – audinys kokybiškai patalynei bei antklodėms siūti

Lininiai patalynės komplektai, pavieniai pagalvių ir antklodžių užvalkalai, paklodės ir pačios antklodės yra itin kokybiškos bei ilgaamžės. Natūralusis linas, kaip audinys, yra itin „dėkinga“ medžiaga, leidžianti sukurti išskirtinius, tvarius ir patvarius gaminius miegamojo zonai.

Linas – virtuvei skirtos tekstilės „karalius“

Lino gaminiai idealai tinka ir virtuvės reikmėms. Iš šio hipoalergiško audinio labai dažnai yra siuvamos įvairiausios prijuostės, pirštinės, virtuviniai rankšluostėliai, gaminamos puodkėlės ir kiti virtuvei būtini gaminiai. Lininiai gaminiai puikiai tinka ir stalo dekoravimui. Įvairūs takeliai, padėkliukai, servetėles bei staltiesės atrodo išskirtinai bei daugeliu atvejų net ir prabangiai.

Linas – universalus pasirinkimas funkcionaliam dekorui
Nors dažnai sunku sutikti, bet linas yra gana dekoratyvus audinys. Iš jo pasiūtos užuolaidos, pledai, kėdžių uždangalai, dekoratyvinės pagalvės visada atrodo išskirtinai bei unikaliai. Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote tinkamo audinio savo naujoms užuolaidoms, Jums tikrai derėtų pasižvalgyti plačiame lininių audinių asortimente, kurį rasite, sekdami šią nuorodą: https://www.have.lt/poliesteris/lino-audiniai.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus