Tvarūs bei ilgaamžiai žaislai

Mediniai žaislai jau seniai nesiejami su skurdžia, nepilnaverte vaikyste. Šiuolaikiniai mediniai žaislai yra mėgstami dėl daugelio priežasčių: medienos natūralumo, klasikinės ir nesenstančios išvaizdos, skirtingų pritaikymo galimybių ir kūrybiškumo skatinimo. Šiais skaitmeninimo laikais gera į rankas paimti tikrą daiktą iš natūralios medžiagos ir artimą gamtai.

Jokių nuodingų medžiagų. Kaip žinia, mediena yra visiškai natūrali medžiaga. Žaislų gamybos procese naudojami tik natūralūs impregnantai. Vaikams, kurie nevengia žaislus liesti savo kūnu ir dėti į burną, šios medžiagos nedirgina ir nesukelia alergijos. Net patiems mažiausiems medinis žaislas nėra pavojingas.

Mediniai žaislai yra pilnai perdirbami. Sugedus elektroniniam ar plastikiniam žaislui greičiausiai jis būtų išmestas į buitinių ar mišrių šiukšlių konteinerį, o vėliau tik dalis jo būtų perdirbta arba nebūtų perdirbtas išvis. Mediniai žaislai yra draugiški aplinkai ir net jei atsitiko taip, kad kažkokiu būdu žaislas sugadinamas nepataisomai, bent nėra daroma žala gamtai ir žaislas gali būti perdirbtas arba panaudotas kaip biokuras. Iš tiesų sugadinti medinį žaislą yra gana sudėtinga, paprastai jie yra daug tvirtesni nei plastikiniai.

Žaislas gali būti interjero puošmena. Yra įvairių formų ir įvairaus funkcionalumo žaislų. Dauguma jų yra estetiškai puošnūs ir net vaikui užaugus gali būti panaudoti kaip namų puošybos akcentas ar vaikų kambario puošmena. Tiek dažyti, tiek natūralaus medžio spalvos žaisliukai atrodo išskirtinai ir juos būtų sunku sumaišyti su kitais žaislais.

Ar prisimenate bent vieną medinį žaislą iš savo vaikystės ? Klasikiniai, iš natūralių medžiagų pagaminti žaislai dažniausiai įsigyjami tėvų, kurie vertina ilgaamžiškumą, tikrąsias vertybes ir nori skatinti vaikų kūrybiškumą. Dažnai tokie žaislai būna perduodami iš kartos į kartą.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Muzika namai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus