Tinkamai pasirinkti baidarių maršrutai – smagesnės pramogas

Baidarių maršrutas VilneleVasaros metu labai populiari baidarių nuoma. Nors kalbant apie ją dažniausiai akcentuojama Aukštaitija ar Dzūkija, baidares sutikti galima kone kiekvienoje didesnėje Lietuvos upėje, net ir didmiesčiuose: Kaune ar Vilniuje. Tačiau norint mėgautis pačiomis geriausiomis emocijomis, patirti nuotykių ar ramiai praleisti laiką gamtoje reikia pasirinkti tinkamiausią Jums ir Jūsų kompanijai maršrutą. Nežinoti kokį? Padėsime.

Aukštaitija

Norintys keliauti Aukštaitijos miškais ir giriomis turėtų pasidomėti baidarių nuoma Žeimena. Žeimena yra ypatingai švari upė, todėl plaukdami ja galėsite mėgautis skaidriu, tyru jos vandeniu, jo čiurlenimu. Krantuose beveik visuomet galėsite matyti ne pirmą dešimtį metų skaičiuojančius pušynus, kuriuose lizdus suka daugybė įvairių paukščių, prieglobstį randa visa galybė miško žvėrelių. Be viso to, pakeliui nemažai patogių stovyklaviečių, gerai išvystytas turizmas, nes tai viena populiariausių upių plaukti baidarėmis Lietuvoje. Nepaisant populiarumo, baidarių nuoma Žeimena nėra nemaloni dėl žmonių skaičius, nes plaukikai išsidalina po visą ilgą Žeimeną ir Aukštaitijos ežerus.

Lakaja

Aukštaitijoje teka ir kita populiari tarp baidarių pramogos mėgėjų upė – Lakaja. Tai kur kas siauresnė, mažiau apkrauta, tačiau ne ką mažiau įspūdinga upė Aukštaitijos miškuose. Lakaja ypatinga tuo, jog teko pro ežerus, tad yra puikiai tinkama plaukiantiems su vaikais ar tiesiog ištroškusiems ramaus poilsio.

Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarių maršrutai Vilniuje dažniausiai apima Vilnelę arba Nerį. Tai labai skirtingos upės, įtiksiančios skirtingo tipo žmonėms. Plaukti Nerimi – lengva, paprasta, nereikia nuolat stebėti kliūčių ir vingių, nes šie Neryje labai platūs. Tuo tarpu Vilnelė visiškai kitokia. Vilnele siūloma plaukti labiau patyrusiems irkluotojams, norintiems aštresnių pojūčių. Esate toks? Siūlome Jums praplaukti per didelę Vilniaus dalį vingiuojančią Vilnelę ir pamatyti pačias gražiausias jos vietas: Pūčkorių atodangą, Užupį, Bernardinų sodą. Plaukdami pamatysite labai daug skirtumų tarp tankiai apgyvendintų ir mažai civilizacijos paliestų vietų.

Vilniaus baidarių maršrutai yra puiki galimybė trumpam pabėgti nuo darbų, pamiršti miesto triukšmą ir greitą gyvenimo ritmą bei pasimėgauti maloniomis akimirkomis būnant virš vandens. Tai gali būti šauniu pasirinkimu įmonės kolektyvui esant laisvesnei darbo dienai ar iš karto po jos.

Žemaitijoje, Suvalkijoje ar Dzūkijoje – savi baidarių maršrutai, savos upės. Jų yra labai įvairių, nuo visai ramių ir kiek nuobodokų iki patirties reikalaujančių vingių ir kliūčių, kurioms įveikti gali tekti skirti labai daug laiko. Geriausia renkantis maršrutą pasitarti su nuomotoju.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus