Šamai pradėjo ėsti paukščius

Besikeičiantis klimatas keičia ne tik ekosistemų funkcionavimą, augalų ir gyvūnų rūšių buveines, tačiau ir valgymo ypatumus. Nuo šiol antims, gyvenančioms viršutinėje Bavarijoje reikia baimintis dėl savo gyvybės, nes iš vandens staiga gali išnirti milžiniški nasrai ir praryti jas.
Šamai pradėjo ėsti paukščius
Šie nasrai didžiuliam šamui, gyvenančiam upėje Izen. Manoma, kad žuvies ilgis yra net 3 metrai, valgo ji viską, kas pakliūna jo kelyje,. Kartais tai būna net gulbes.

Beje, tai nėra vienintelė tokia žuvis. Upėje vietiniai žvejai vis dažniau mato tokius milžinus. To priežastis – klimato atšilimas, dėl kurio žuvys jaučiasi geriau. Vertą paminėti ir tai, kad šamai auga visą savo gyvenimą, o jų gyvenimo trukmė kartais siekia net 80 metų!
Šamai pradėjo ėsti paukščius
Žvejai skambina pavojaus varpais, nes tokie šamai ištuština upę, kadangi gamtoje šamai neturi jokių natūralių priešų išskyrus kitus šamus.

“Paprastai šamai nevalgo vieni kitų, bet šios žuvys tai daro” – kalba vietiniai žvejai. Kito pasirinkimo jos neturi, nes kitų rūšių žuvų praktiškai nebeliko. Tokios žuvys kelia grėsmę biologinei įvairovei.

NSO, dvasios, ateiviai, paranormalus reiskiniai, mistika

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija laisvalaikis Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims Muzika namai Nekilnojamas turtas Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Skaičiai Sportas Stalo žaidimai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus