Rinkdami sausą ėdalą šuniui įvertinkite šiuos aspektus

Mityba labai svarbi ne tik žmogaus gyvenime, tačiau ir gyvūnų. Štai kodėl savo augintiniui ėdalą reikėtų rinkti atsakingai ir vadovautis ne tik mažesnės kainos kriterijumi, tačiau ir tais aspektais, kurie lems gerą pasirinkimą. Šįkart aptarkime keturis kriterijus, kuriuos rekomenduojama įvertinti renkantis sausą ėdalą šuniui.

Sudėtis

Neabejotinai sudėtis yra tiesiogiai susijusi su maisto kokybe, maistingumu, skoniu, todėl tiek rinkdami maistą fizinėje parduotuvėje, tiek elektroninėje skaitykite pateiktą produkto sudėtį.  Galite rinktis ėdalą, kurį sudaro 100 proc. mėsa, arba tokį, kuriame mėsai draugiją palaiko kiti ingredientai, pavyzdžiui, daržovės ar uogos, tačiau atminkite, jog pagrindą visgi turi sudaryti mėsa.

Klasė

Sausas maistas šunims gali būti ekonominės klasės, o taip pat ir Premium ar Super Premium. Pastarasis yra geriausias, tad jei savo keturkojui pasirinksite būtent tokį, galėsite būti tikri, jog šuo su maistu gauna visus jam reikalingus vitaminus, mineralus bei kitas vertingas medžiagas.

Specialieji poreikiai

Augintiniai neretai turi specialiųjų poreikių, pavyzdžiui, yra alergiški, turi silpnus dantis, juos vargina virškinimo sutrikimai, antsvoris ar kt. Renkantis sausą ėdalą svarbu į tai atsižvelgti. Specializuotų parduotuvių asortimente rasite platų ėdalo pasirinkimą šuniukams, turintiems skirtingų specialiųjų poreikių.

Amžius

Įvertinkite ir savo augintinio amžių. Rinkoje yra maisto, skirto konkrečiai pagyvenusiems ar jauniems šuniukams – toks ėdalas yra subalansuotas atsižvelgiant į amžiaus ypatumus.

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Moterims namai Nekilnojamas turtas Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Sportas Suaugusiems Sveikata Technika Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus