Plaukų dažymas namuose: ką reikia žinoti?

Plaukų dažymas – nėra toks paprastas procesas kaip gali pasirodyti iš pirmojo žvilgsnio, tad geriausia tokias procedūras patikėti specialistams. Tačiau yra situacijų, kuomet pakeisti ar pagyvinti plaukų spalvą norima tiesiog namuose. Tad čia belieka pasidomėti, kaip tą padaryti teisingai. Pirmiausia, jeigu nusprendėte, kad norite dažyti plaukus namų sąlygomis, labai svarbu pasirinkti kokybiškas priemones, tokias, kurios kuo mažiau pažeis jūsų plaukus. Plaukų dažų pasirinkimas didelis, o juos įsigyti šiandien greičiau ir pigiau galima internetu, tad į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ir kaip nepasiklysti tokioje plačioje pasiūlymų gausoje? 

Kokius dažus rinktis? 

Plaukų dažymas daugiau ar mažiau paveiks jūsų plaukus, tad priemonės turėtų būti kuo mažiau agresyvios ir pasirinktos atsakingai. Labiausiai plaukus saugo natūralūs, augaliniai plaukų dažai, tačiau tokie dažniausiais atvejais nesuteikia norimo rezultato. Tad galiausiai reikės permanentinių dažų, kurie įsiskverbia į plauko vidų, tačiau minusas tas, kad dažniausiai tokiuose dažuose yra amoniako, kuris labai stipriai paveikia plauką ir jį susilpnina. Tad, jei yra galimybė, rinkitės tausojančius dažus be amoniako, peroksido ir kitų agresyvių medžiagų. Geriausia, jei dažai būtų tik aukštos kokybės ir aprūpintų plauką naudingomis medžiagomis, tokiomis kaip amino rūgštys, vitaminai, natūralios kilmės aliejai ir pan.  

Taisyklės, kurių reikėtų laikytis

Akivaizdu, kad plaukus dažyti reikia atsakingai. Visų pirma, perskaitykite dažų instrukcijas ir būtinai jomis vadovaukitės. Nelaikykite dažų ilgiau, nei nurodo gamintojas. Kitas momentas – pradėkite dažyti nuo plaukų šaknų, o galiukus priemone tepkite vėliau. Mat galiukai ir taip yra labiau paveikti, linkę porėti, skilinėti. 

Ne mažiau svarbu ir tai, kaip rūpinsitės plaukais po dažymo

Jau supratote, kad net ir patys geriausi, aukščiausios kokybės plaukų dažai šiek tiek žeidžia plauką ir jį keičia. Tad po dažymo jais rūpintis reikės labiau negu natūralias plaukais. Rinkitės dažytiems plaukams skirtą šampūną – taip plaukus ne tik labiau maitinsite, bet ir ilgiau išsaugosite spalvą. Be abejo, stenkitės rinktis priemones be silikonų, sulfatų, parabenų ir kt. Kruopščiai naudokite plaukų kaukes, kondicionierių, nuo karščio apsaugančias priemones, palepinkite galiukus specialiu aliejuku ir džiaukitės švelniais bei švytinčiais plaukais!  

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Automobiliai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus