Pavadėliai šunims: kokius rinktis?

pavadėliai šunimsNors sutraukiami pavadėliai šio metu yra patys populiariausi, tačiau toks sprendimas tikrai nėra pats geriausias (apie tai pakalbėsime kiek vėliau). Pavadėliai šunims turi būti pakankamai patogūs, pritaikyti augintinio svoriui, taip pat ir tinkami vedžioti mieste ar miške. Taigi, į ką svarbu atsižvelgti renkantis tinkamas prekes?

Optimalus pavadėlio ilgis

Dresūros pamokoms (kol šuo mokosi komandos „greta“) tinka ir pakankamai neilgas pavadėlis, kuris turi būti neįtemptas, bet ir nesuteikiantis pernelyg daug laisvės. Dažniausiai visiškai pakanka vieno ar dviejų metrų pavadėlio, tačiau pasirinkimų gali būti ir kur kas daugiau. Įprastiems pasivaikščiojimams dažniausiai pakanka 2-3 metrų pavadėlio, pasilakstymams miške pasiteisins 5 metrų pavadėlis (taip pat labai ilgas pavadėlis bus reikalingas ir tada, kai šuo bus mokomas komandos „pas mane“).

Apsauga nuo slydimo

Gumuoti pavadėliai šunims šiuo metu vis labiau populiarėja, ir taip nutinka dėl to, kad šeimininkui yra kur kas patogiau vedžioti šunį su tokiu pavadėliu. Apsauga nuo slydimo padeda išvengti įvairių traumų, pavadėlį galima laikyti kur kas tvirčiau, todėl ir pasivaikščiojimai tampa kur kas malonesni.

Tai kodėl ne „Flexi“?

Tokie pavadėliai gali būti tikrai labai pavojingi. Visų pirma, iškritęs iš rankų pavadėlis gali labai išgąsdinti šunį ir jį traumuoti, pavadėlis, apsivijęs aplink kojas, gali palikti labai gilius randus. Taip pat šie pavadėliai yra žalingi ir dėl to, kad šuo nežino, kiek jam yra suteikiama laisvės, o šeimininkas, vietoj to, kad pašauktų šunį, dažniausiai tiesiog sutraukia pavadėlį. Jei planuojate lankyti dresūros pamokas, galite būti užtikrinti, kad dresuotojas tokį pavadėlį lieps išmesti!

Pavadėliai bėgiojimui

Canicoss – vis labiau populiarėjantis sportas. Jei planuojate tuo užsiimti su savo augintiniu, jums reikės įsigyti specialų amortizuojantį pavadėlį, kuris garantuos kur kas patogesnį bėgimą su šunimi. Paprastai tokie pavadėliai yra tvirtinami prie šeimininko juosmens.

Gyvūnų prekių parduotuvių konsultantai visada gali patarti, kokie pavadėliai šunims bus geriausiu pasirinkimu – tinkamas pasirinkimas visada priklauso nuo to, koks yra šuns dydis bei svoris, kokia veikla užsiimate su augintiniu, ir t.t.

 

Komėntarų nėra.

Palikite komentarą

Sudomins

Apleistos Vietos Arbatos receptai Architektūra Astronomija Augalai Bendra Dizainas Gamta Geografija Grožis ir stilius Grybai Gyvūnai Istorija Išradimai Kavos receptai Kelionės Knygos Kulinarija Londono Olimpinės žaidynės Menas Mistika Moterims Prieskoniai Receptai Rekordai Riebaluose tirpūs vitaminai Sekso horoskopas Skaičiai Suaugusiems Sveikata Topai Transportas Uncategorized Valgomi grybai Vandenyje tirpūs vitaminai Video Vitaminai Vyrams Vyras Įdomios vietos Įvairenybės Žmogus